Wpis z mikrobloga

A ja tam szanuję Rybusa za to, że koleś się postawił i zrobił to na co ma ochotę, a nie będzie spełniał zachcianki p0laków. Tak samo jak opluwali siatkarza Bartosza Bednorza. Czaicie, najpierw od dzieciaka przelewasz pot na treningach, dostajesz się do polskiej ligi, zauważają w tobie potencjał właściciele najlepszych klubów świata. Najpierw biorą cię jako solidnego rezerwowego, ale dostajesz szansę i przebijasz się do pierwszego składu jednej z najlepszych Włoskich ekip, po takim sezonie życia rosyjski klub oferuje ci kontrakt życia, przychodzi wojna a jakiś Seba jeden z drugim, który zapieprza w meblowym za minimalną i jak się zwolni, to po drugiej stronie może iść na drugi dzień robić do żabki za taką samą adekwatną kwotę, będzie ci mówił, że masz zrezygnować z tej kasy w ramach protestu, bo kvrwa tak XD Co za pajacerka

#ukraina #wojna #rosja #reprezentacja #sport #mecz #pilkanozna #siatkowka
  • 40
@DonMisiek1906: a popiera Putina czy tylko tam gra w piłkę nożną i żyje z rodziną już od ponad 10 lat?
Argument, bo wojna XDD zaskoczę cię tym że tam już jest wojna od x lat, a i tak grali tam w piłkę kopana nasze "gwiazdy"
I czemu nie stoisz pod auchanem i nie blokujesz wejść skoro Francuzi nie wycofali sklepów z Rosji? Byłem w tym sklepie ostatnio i o wiele więcej
I czemu nie stoisz pod auchanem i nie blokujesz wejść skoro Francuzi nie wycofali sklepów z Rosji?


@CezaryKlementowicz: argumentum ad "a gdzie było peło?". Ja mogę odpowiadać za siebie i za swoją opinię. Taką samą opinię mam o Auchan. Widzę, że wojna cię bawi. Szkoda, że tam gdzie jedni się jednoczą w celu rozwiązania problemu, tam znajdują się tacy pożyteczni idioci jak ty, którzy grają w drugiej drużynie, a po rozwiązaniu
@DonMisiek1906: jedx na ukraine i walcz, a nie szczekasz przez internet i szkalujesz ludzi za to, że gdzieś pracują i czemu niby mnie wojna bawi? Bo nie bojkotuje wszystkiego i nie szkaluje wszystkiego co ruskie? Hur dur. Szkalujmy również inne kraje gdzie są do tej pory wojny. Jak mówiłem dopóki Rybus nie popiera Putina to nie jest zdrajca narodu
Pst pewnie jestem ruska onuca, bo zamówiłem pierogi ruskie.( ͡° ͜
jedx na ukraine i walcz


@CezaryKlementowicz: nie jadę na wojnę bo wystarczy, że robię przelewy na Ukrainę i tylko patrzę jak twój car puchnie. Inne kraje też szkaluję za prowadzenie wojny, ale wojna na Ukrainie na dodatek dotyka mnie finansowo z wielu źródeł, a perspektywa przegranej lub zremisowanej wojny jest dodatkowym czynnikiem motywacyjnym, żeby jednak robić co się tylko da.

Pst pewnie jestem ruska onuca, bo zamówiłem pierogi ruskie.( ͡°
@DonMisiek1906: no widzisz dla mnie ruskie to ruskie jakoś nie zagłębiam się w historię żywności ale pewnie to sprawdziłeś podczas wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I idź do psychiatry, bo to są oznaki manii skoro widzisz wszędzie ruskich agentów XD nawet w ludziach co nie mają problemu z tym, że ktoś żyje w Rosji z rosyjską rodzina przez 10lat XD