Wpis z mikrobloga

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #shitwykopsays #wykop #homofobia #teczowepaski
Przybywam z Polski 2042 i potwierdzam, ostatnio sąsiad nas wkurzał to mój kolega gej zaproponował mu seks. Sąsiad stanął jak wryty, nie wiedział co zrobić, zaczął się pocić, ale w końcu odmówił (jest hetero). Nie minęły 3 minuty, jak przyjechały bagiety i zabrały go do więzienia. Śmiechom nie było końca.

a tak na poważnie to komentarze takie jak ten w picrel to dowód na to jak bardzo oderwani od rzeczywistości są homofobi w Polsce xD taki homofob jeszcze sam sobie wmawia, że jest jakimś męczennikiem i żyje w oblężonej twierdzy. biedni goście w życiu nie poradziliby sobie jako gej w Polsce, niestety o tym nie wiedzą, bo nigdy do siebie nie dopuszczą tej myśli

link do znaleziska, polecam bo sporo jest tam perełek w komentarzach: https://www.wykop.pl/link/6706491/profesora-uam-obwolano-homofobem-wiec-rm-poznan-cofnela-mu-wyroznienie/
Pobierz ananasowy - #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #shit...
źródło: comment_1655786220UdDLIgnqMZbIabkiyqcBcx.jpg
  • 28
@ananasowy: fikoły z komentarzy spod znaleziska: zwróćcie uwagę na liczbę plusów i minusów
taki fikoł @takija pełno plusów na wypoku - tak, takija, jak profesor powie że brzydzi się częścią swoich uczniów to jest to okej, nie ma o co robić afery. gdyby się bał to byłby problem, ale wiesz, jak jakiś nauczyciel powie kiedyś o tobie, że się tobą brzydzi to nie obrażaj się, nic złego nie zrobi
Pobierz ananasowy - @ananasowy: fikoły z komentarzy spod znaleziska: zwróćcie uwagę na liczbę...
źródło: comment_16557869252Gvl1wlbIzO9Uabo5IgrdC.jpg
@ananasowy: tutaj też warto zwrócić uwagę jaką przewagę plusów mają antyintelektualne fikołki
wiesz, profesor ma tylko swoje zdanie, więc dlaczego ktoś się czepia? to tylko opinia. rozumiem, że jak te wykopki spotkałyby ludzi, którzy "tylko mają swoje zdanie" i głosiliby rzeczy typu "Headcrab_B to dewiant i zboczeniec" to nic by sobie z tego nie robili. w końcu to tylko opinia
Pobierz ananasowy - @ananasowy: tutaj też warto zwrócić uwagę jaką przewagę plusów mają antyi...
źródło: comment_1655787096LSGEihdiOMOahZUafLMpfj.jpg
@ananasowy: fajnie, ale dlaczego masz awatar jak jakiś mangozjeb( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorzej w Polsce mają lesbi, które grają samca w związku. Najczęściej mają partnerkę bi, czyli p0lkę, która zdradzi z chopem. Co wtedy taka les ma zrobić jak nakryje swoją partnerkę z facetem w łóżku? Przecież mu nie przywali - jedynie co może to się dołączyć do trójkąta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ananasowy: jeżeli facet identyfikuje się z takim awatarem to nie powiem, że to trochę "gejowskie"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam jako hetero mam koleżankę lesbę i mamy dużo tematów do rozmów, pośmiania się seksistowskiego, poobczajania dobrych dup w barze i razem chodzimy na siłkę.
W towarzystwie geja czuję się nieswojo i nie mam tematów do rozmów. Ogólnie geje jakoś odpychają hetero mężczyzn.
@ananasowy: Mnie to poważnie zastanawia co te lemingi wypisujące (a tym bardziej plusujace) te wysrywy mają w głowach, serio. Czy też by klaskali uszami jakby Żydzi nie mogli siedzieć w ławkach na uniwersytecie (było), albo gdyby kobiety nie były przyjmowane(było)? Pewnie tak, tak samo jak niektórym ludziom w czasach słusznie minionych to nie przeszkadzało, nawet byli za, bo w końcu dla nich to większa szansa.
@gardzenarodowcami: Szczerze to nie obchodzi mnie kto co robi w łóżku i ogólnie jestem za tym, żeby pary homo mogły zawierać śluby cywilne. Jednak jako mężczyzna przeszkadzali mi geje w moim towarzystwie- dlatego nie mam już po prostu nawet znajomego- uciąłem kontakt.
@Rustyyyy: to było trollowanie- czasami sam obejrzę sobie jakieś anime a nawet przeczytam mangę no ale skrajności "mangozjebów" rzucają zły stereotyp na normalnych odbiorców.
Czy też by klaskali uszami jakby Żydzi nie mogli siedzieć w ławkach na uniwersytecie (było), albo gdyby kobiety nie były przyjmowane(było)?


@MinnieMouse0: pytasz o takie rzeczy na wykopie? Może jeszcze zapytaj czy woda jest mokra.

Tu ostatnio był typ, który nieironicznie głosił, że ludzkość powinna wrócić do starych dobrych czasów, kiedy to mężczyźni prowadzili wojny, a kobiety były niczym więcej niż ich zdobyczami.