Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#biedronka

Czuje się jak babcia naciągnięta na garnki. Kupiłem w sobotę dwie sukienki różowej. Niestety krój okazał się inny niż prezentowany na zdjęciach. W ten dzień też była jakaś promocja -50% na drugi produkt na tekstylia. Dziś chciałem oddać bo 60zl to jednak dalej 60zl. Okazuje się, że gdzieś niby pisało drobnym drukiem, że produkty z "promocji" nie podlegają zwrotowi. Cholera na stronie biedronki nic takiego nie znalazłem. Dzwoniłem do biedronki na infolinię i niby faktycznie tak jest. Ja #!$%@? te sklepy (°°
Uważajcie Mirki.
  • 14
@desygnat:

po pierwsze, stacjonarnie to nie wysyłkowo, o możliwości zwrotu jesteś raczej informowany, nawet przez ekspedientki

Po drugie, biedronka to sklep (sieć) która z różnych względów oszukuje najczęściej, czy to przez wszechobecny burdel, małe kadry czy może specjalnie - omijaj z daleka

Po trzecie, nie kupuje się ciuchów kobiecie bez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) spodnie na facecie często nie leżą jak trzeba a co dopiero ciuchy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrawdziwyArthasMenethil: @butterfly: @Toszeron: @Ryba994: moja wina xd teraz już będę wiedział. Przed pojechaniem czytałem ten regulamin bo biedronka zezwala na zwroty, ale w nim nie zająkneli się o tym https://www.biedronka.pl/pl/bulletin,id,54,title,regulamin-zwrotow-i-reklamacji-towarow-zakupionych-w-sklepie-biedronka

W USA wygrałbym kilka milionów odszkodowania, ale w Polsce można pisać regulamin, a w sklepie gdzieś drobnym maczkiem dopisywać rzeczy, których w regulaminie nie ma. Tak czy siak moja wina bo nie doczytałem na małej karteczce ehhh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mortas: nie bo było na karteczce, że produktowych na promocji nie można oddać xd źle się z krojem wyraziłem. Długość inna na modelce, a inna w prawdziwym życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@butterfly: to wiem tylko do dziś nie wiedziałem, że nie dotyczy promo. Wiedziałem, że nie dotyczy zakupów z naklejkami, ale że z obniżka ceny dopiero sobie uświadomiłem
biedronka to sklep (sieć) która z różnych względów oszukuje najczęściej


@Toszeron: Kupuję w biedrze codziennie, bo mam blisko, wygodnie i się przyzwyczaiłem. Także dość często kupuję inne artykuły niż spożywcze. Nigdy w życiu nie zostałem oszukany, a często czytam o tych oszustwach i nigdy tego nie rozumiem. Zwykle te "oszustwa" są właśnie takie, jak tutaj. Nie czytałem regulaminu, ale jak kojarzę pierdyliard innych regulaminów promocji w pierdyliardzie sklepów, to zawsze jest