Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nom4dsky: Standard czasami. Ostatnio jakis Grek w grze dziennej oskarzal mnie o cheatowanie. Gdy juz wygralem gre, to sekwencja ruchów, którą uważał ze wyciagnalem z silnika, tak naprawde dala mu przewagę! Ale pozniej zrobil duzy blad i wygralem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amatorzy. Zeby sie na szachy denerwować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie to najbardziej wkurza jak przeciwnik wie, że przegrał i specjalnie czeka kilka minut aż czas mu spadnie.


@podle_insynuacje: to reportujesz, później dostajesz taką wiadomość i humor gituwa

We've taken action on one of the Stalling / Quitting Games reports that you submitted. (...)

Ale emocjonująca rozgrywka to musiała być, takie zachowanie kojarzy mi się z grami online, ewentualnie jakąś piłką, ale że z szachami?


@ALK0CH0LIK: szachy potrafią być bardzo
@nom4dsky mi raz gościu nadawał jak z nim wygrałem (#!$%@? o 4 rano se grałem) a że to był jakiś am. redneck to mu cośtam odpisałem że Trump jest psem Putina i że mam nadzieję z nim więcej nie zgrać - dzień później mi wysłał wiadomość że zachował się jak debil i że mnie przeprasza XD