Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W Polsce ludzie przechodzący na emeryturę powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze. Bo nie ma większych wyborczych szkodników jak emeryci.

  Niezrozumiałe jest by o przyszłości kraju decydował człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na swojej wygodzie. Nie interesuje go rynek pracy, nie intetesują go inwestycje. Za to coraz bardziej zaczyna interesować się spotkaniem ze Stwórcą a więc jest szczególnie podatny na wpływy KK.

  Dodatkowo polscy emeryci to w większości ludzie przesiąknięci komuną a więc wstrętem do tych „złodziei prywaciarzy” (którzy są motorem napędowym gospodarki). Nienawidzą też młodych bo zazdroszczą im lepszych pieniędzy niż sami mieli w młodości, nowych samochodów, wczasów za granicą.

  Tacy ludzie przy urnie zawsze kierować się będą goryczą i głosować będą za partiami typu PiS, które tak samo jak swoi wyborcy nie myślą dalej niż miesiąc do przodu. Ale nie oszukujmy się, nikt im nie odbierze praw wyborczych. Za dużo ich jest i za łatwo nimi manipulować :/

  #takaprawda #niepopularnaopinia #polska #gospodarka #emerytura
  pokaż całość

  odpowiedzi (189)

 • avatar

  Skończyły mi się tabletki, mogę użyć trochę płynu do naczyń? ( ಠ_ಠ)

  #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

  odpowiedzi (84)

 • avatar

  Jaka była wasza najbardziej satysfakcjonująca zemsta w życiu?
  Może ja zacznę. Jak miałem około 10-11 lat to już posiadałem komputer. Lubiłem sobie pograć ale przez 70% czasu uczyłem się ogólnie działania systemu i zacząłem poznawać #programowanie. Potrafiłem siedzieć po 4h dziennie patrząc w ekran. Rodzice nie potrafili zrozumieć, że się tym interesuje i myśleli, że tylko i wyłącznie gram więc zabrali mi klawiaturę. Powiedzieli, że mam wyjść i pojeździć na rowerze.
  Bardzo się z tego powodu zdenerwowałem, głównie ze względu na hipokryzje. Potrafili cały dzień po pracy, bite 8h oglądać w TV jakieś głupie programy. Odpiąłem więc po kryjomu dekoder i włożyłem do plecaka. Następnie wyjechałem ze znajomymi na kilku godzinną wycieczkę.
  Milion telefonów i SMSów. Odpowiadałem tylko tym samym tekstem co usłyszałem od nich "martwię się, że cały czas spędzacie przed tym pudłem, idźcie pojeździć na rowerze czy coś"
  Oczywiście lanie w domu, szlaban całkowity na kompa ale było warto xd
  #gownowpis #zalesie #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (136)