Wpis z mikrobloga

widzę, że kupiłeś pół piramidy :)


@boguslaw-de-cubalibre: yup. Jak ktoś pokazał pierwsze foty to od razu powiedziałem, że sobie kupię :)

0,45 zł za klocek ()


@Biszkopcik: SW są katalogowo dużo droższe. A ten set dało się już za 466 kupić i wtedy masz 0,31 za klocka
@Godir17: ostatnio sprawdziłem alternatywy dla lego i muszę powiedzieć że różnica w jakości miedzy lego a np mould king czy mega construx i jest naprawdę mała, różnica marginalna, zachęcam do ich sprawdzenia.

I tak, jeszcze kilka lat temu zamienniki lego były słabe ale aktualnie są na ich poziomie.
@dinor913: znam zamienniki, polecam enlightem, szczerze powiem, ze jakbym mial dzieci i chciałyby klocki, to lego bym im nie kupil, jest za drogie a dzieciaki nudza sie zabawkami po paru dniach. Ja kupuje lego bo zbieram te konkretne zabawki, maja ten plus ze nie traca wartości
bo zbieram te konkretne zabawki


@Godir17: plusik, z zamiennikami mam zasadę że nie kupuję złodziejskich projektów oraz z lego kupuję sety które wiem że będą stały na półce całe moje życie - saturn V czy znak zapytania od mario.
@Godir17: zarzuć mi set który nie różni się jakością, jak bede miał wolna gotówke to moge zrobić aktualne porównanie. Kiedys siedzialem w lepinach i niestety przeskok byl ogromny.
@Strzalka: no to nie wiem, ja lepinow nie kupowalem szkoda kasy, tylko mialem x winga z Ali, za 25zl chyba xd, mam oryginał i na polce różnicy nie ma, jak sie przyjrzysz z bliska to szczególnie gladkie plytki sa duzo gorszej jakości, o figurkach nie wspominam bo te chińskie to badziew