Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@F33dbacK: mnie też dziś wkurzyli. Zamówiłem córce lego, przesyłka była pognieciona, jedynie w oryginalnym opakowania(bez wierzchniego pudełka), nieudolnie otwierana wcześniej i zaklejonym byle jak taśmą. W środku niby wszystko jest, ale zamów coś takiego na prezent to później przypał. Swoją drogą jak kiedyś zamawiałem na allegro jakiś zestaw, który niby miał uszkodzone pudełko(opisane w aukcji) to wyglądał lepiej jak ten nowy.
@projekt: Tego się właśnie obawiałem, zaoszczędzić 150 zł i mieć problemy, czy kupić w smyku.
W smyku kupiłem na miejscu, to karton był trochę podrapany, w jednym miejscu był przebity karton od czegoś ostrego.
Niedawno kupiłem w MediaExpert i szok. Babka w kasie podaje mi jakiś brązowy karton, myślę pomyliła się czy co. Patrzę na nadruki, a tam karton Lego. W środku było opakowanie bez najmniejszej skazy wraz z dwoma wielkimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrafikaUltraHaDe: zgadza się też tam kupowałem, dokładnie tak samo było zapakowane w media. W sklepie allegro(i u indywidualnych sprzedawców z allegro ) też tak pakują.(w listopadzie były fajne promocje to kupił trochę na zapas)
W amazonie teraz patrzę to nadanie było z Niemiec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scutacarus: nie mam takiego symbolu na etykiecie. W grę chyba wchodzi tylko zwrot, ale z córką to odbierałem i jak to dzieciak już połowę zbudowała. Jak nie zwracam to chyba nie ma sensu się odzywać do biura obsługi, pozostaje jedynie walnąć komentarz