Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krsu: Póki co siodelko, łańcuch i opony. Będzie jakaś okazja to wymienię grupę na Rivala bo ten apex + spyre to straszna bieda jest. Sprzedam jeden rower to wrzucę tutaj koła w karbonie i kasetę Garbaruka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Witttkacy: Jeszcze o dotarciu zapomniałem napisać. Mam zrobione na nich 2.5kkm w tym roku więc raczej są dotarte. Jak się nie mieszka w górach to polecam zmienić tarcze na jakieś wylajtkwane np dartmoora. Łapią trochę lepiej, ważą razem 60g mniej tylko ze względu na ich lekkość szybkoozna je zagrzać.
@SzemranyInkub: wiadomo, że hydraulika lepsza, zwłaszcza jak już dłonie są zmęczone. Tylko przy 65kg żywej wagi nie ma się co napalać na przejście z trp na hydraulikę za 3k i lepiej za to wziąć koła z kartonu na 350, jak ktoś ma ograniczony budżet na zabawki. No ale jak masz takie ambitne plany to budżet nie jest problemem. Fajna maszynka będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Witttkacy: Ja ważę akurat 88kg, ale moc w tych trp nie jest problemem. Po prostu wolę kulturę pracy hydrauliki. Teraz np mam bardzo rozwaloną prawa dłoń i na enduro nie mam problemu z hamowaniem, a w gravelu nie daję rady.
Udzielam się na równiku i czasem wrzucam zdjęcia rowerów. Jakoś do wrześnie planuję skończyć zmiany w szmacie :)