Wpis z mikrobloga

@Napleton: nie podeszła, na początku byłem zafascynowany lokalizacją i ogólnie. Lake Turkana to największa farma wiatrowa na kontynencie ale różnica kulturowa mnie dobija. o ile wysoko postawione osoby rozumieją co tu nie gra, to tego że tutaj wszystko lokalne plemiona do siebie ciągną i różnicy kulturowej nie przeskoczysz. Korupcja w stylu załatwiłem ci pracę, to pierwsza wypłata idzie dla mnie.

Kultura bezpieczeństwa nie istnieje. Przestrzeganie zasad HSE - zapomnij. Masakra

Dodatkowo
@jarezz:

nie podeszła, na początku byłem zafascynowany lokalizacją i ogólnie. Lake Turkana to największa farma wiatrowa na kontynencie ale różnica kulturowa mnie dobija. o ile wysoko postawione osoby rozumieją co tu nie gra, to tego że tutaj wszystko lokalne plemiona do siebie ciągną i różnicy kulturowej nie przeskoczysz. Korupcja w stylu załatwiłem ci pracę, to pierwsza wypłata idzie dla mnie.


Nie dało się rządzić twardą ręką? Wyrzucanie wszystkich jak leci za
Nie dało się rządzić twardą ręką? Wyrzucanie wszystkich jak leci za nie przestrzeganie zasad bezpieczeństwa? Jak podchodził do tych spraw twój przełożony? Rozumiał twoje obawy czy raczej ,,robota musi być skończona"?

Ktoś chciał żebyś mu odpalił nieoficjalnie pierwszą wypłatę?


@Napleton: chłopie tutaj boją się kogoś zwolnić bo cała jego wioska by przyszła z kałachami i pozabijała osoby, które o tym zadecydowały i pewnie wszystkich obok, zwłaszca białych. Nie wypłaty nie oddwawałem?