Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czego oczekujecie od Michniewicza. Ma zrezygnować z repry, bo wy chcecie? xD Ma przyznać się do winy i skończyć karierę, bo komuś nie pasuje, że 18 lat temu był w branży, w której wszystko było wałem? Czy ma podważyć swoje własne zeznania sprzed paru miesięcy czy z zeznań w prokuraturze?

Według mnie wiedział, i pewnie swoje zarobił na ustawkach. No i co? Mógł też się postawić i grać w 5 lidze. W kraju, w którym wał goni wał, wygląda na gościa, który jak ma wybór, to woli swoje wypracować i do czegoś dojść pracą. To go już stawia 3 razy wyżej niż pozostałych pachołków i leniwego Souse.

Jest winny, ale mu kibicuje.

#reprezentacja #kanalsportowy
  • 17
@SRzeyamlon: Nie wiem czego wy oczekujecie od Putina. Ma zrezygnować z inwazji na Ukrainę, bo wy chcecie? xD Ma przyznać się do porażki i podać się do dymisji, bo komuś nie pasuje, że jest w branży, w której często wysyła się wojska do innych krajów? Czy ma podważyć swoje słowa z początku inwazji czy z wywiadów podczas aneksji Krymu?

Nie wiem czego wy oczekujecie od Szumowskiego...
Nie wiem czego wy oczekujecie
Nie wiem czego wy oczekujecie od Putina. Ma zrezygnować z inwazji na Ukrainę, bo wy chcecie?


@FerdekM: nieporównywalne, Putin ma na Rosję na tyle duży wpływ że mógł do śmierci rządzić bez rozpoczynania żadnych inwazji.
@SRzeyamlon: Wykopki odkryły aferę CM711 w 2022 roku, śmichu warte. Małysza trzeba było kręcić w 2010 a nie dzisiaj, gdzie wtedy byliście? Też uważam, że jest w to umoczony i teraz pali Jana ale jeśli przez tyle lat się do niczego nie przyznał to dlaczego ktoś myśli, że nagle dozna olśnienia i się ze wszystkiego wyspowiada, bo jakiś Jadczak zrobił copy/paste artykułów sprzed lat? Pretensje miejcie do Kuleszy, że kogoś takiego
@v1ct0rB:

od strony sportowej był to logiczny wybór


Poprzednim miejscem pracy Czesia była legia warszawa, kojarzysz okoliczności w jakich został zwolniony? Najgorszy wynik legii w historii.

Wykopki odkryły aferę CM711 w 2022 roku, śmichu warte. Małysza trzeba było kręcić w 2010 a nie dzisiaj


Czesiu był wtedy nic nie znaczącym trenerem, nikogo nie obchodził. W momencie przejęcia kadry u-21 było wiele głosów nt. 711. To, że tobie włączyli internet w 2022
@SRzeyamlon:

Według mnie wiedział, i pewnie swoje zarobił na ustawkach. (...) wygląda na gościa, który jak ma wybór, to woli swoje wypracować i do czegoś dojść pracą.

#!$%@?, jeszcze raz...

To go już stawia 3 razy wyżej niż pozostałych pachołków i leniwego Souse.


Ktorych trzech i Co ma wspolnego Sousa z korupcjorzem i #711 ze zasłużył na wyroznienie?
@szczepan-szczypawa: To niezły nic nie znaczący trener z mistrzostwem z Zagłębiem na koncie, to chyba tobie dopiero włączyli internet w takim razie. Nic nie znaczący to może być jakiś Kiereś dla przykładu. Po przejęciu U-21 temat 711 wracał ale nie było takiego sralnika jak teraz. Co do Legii, to pamiętam okoliczności zwolnienia, sezon wcześniej z tą samą Legią zdobył też mistrzostwo ale co to zmenia? Mourinho też po zdobyciu tytułu z
@v1ct0rB: To mistrzostwo polski też nie jest do końca czyste, był przecież słynny mecz z Legią, w którym sędzia pod koniec zaczął mocne wały robić, tak kiedyś opisywali te wydarzenia:

W drugiej połowie legioniści prezentowali się dużo gorzej, a lubinianie nie mając nic do stracenia, polowali na kolejną bramkę. Ich starania zostały nagrodzone w 75. minucie. Wcześniej, po raz pierwszy w roli głównej wystąpił sędzia. W polu karnym sam przed Vaclavikiem
@v1ct0rB: Co roku któryś trener wygrywa mistrzostwo Polski i co z tego? Nie widzisz różnicy pomiędzy szeregowym trenerem klubu ekstraklasy, a trenerem pierwszej reprezentacji?

@alpengold33: Widziałem poprzedni hejtpark w którym Czesiu powiedział, że może i miał 711 rozmów z fryzjerem, ale to fryzjer do niego wydzwaniał (co zostało obalone przez Jadczaka w ostatnim artykule). Wiadomo, że Mioduski nie pomagał, ale cmon nie możemy zwalać teraz całej winy na prezesa. Legia