Wpis z mikrobloga

Czy są w Polsce psychiatrzy, którzy dają nieszablonowe leki do leczenia depresji? Leczę się na nią od kilkunastu lat i wypróbowałem chyba prawie wszystkie, które są w Polsce przepisywane dokładnie na depresję. Chciałbym iść w stronę stymulantów, coś w stylu concerty, ale mój doktorek mówi, że mi to nie potrzebne, bo przecież co z tego, że nie jestem nawet w stanie się umyć częściej niż raz na miesiąc.

#psychiatria #depresja
  • 17
@oskar_oskarewicz: ogólnie to odradzam jakiekolwiek narkotyki w stanie depresji. Jednakże dawka 50mg nie wywołuje stanu nacpania się i powinna być bezpieczna. Po prostu stymuluje to mózg do produkcji większej ilości serotoniny. Trzeba tak dobrać dawkę aby nie było czuć efektu fazy. Nazywa się to microdosing, na Twoim miejscu nie brał bym dawek rekreacyjnych, to nie jest środek dla ludzi niestabilnych. Jedyna wada grzybów to to że są wykrywane na narkotestach więc
@d3lf1n: XD 29k pln MIESIĘCZNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oskar_oskarewicz: Nie brałem concerty, ale teraz jedyne na czym jadę to medikinet czyli metylofenidat który jest w concercie, ale różnica jest taka że mój działa krótko tam przez 2-5h jak wezmę, a działanie concerty rozkłada się na 12h. Generalnie to ja to biorę na narkolepsje i robi to co ma robić czyli nie zasypiam w ciągu dnia