Gorące dyskusje ostatnie 12h

Skumajcie akcję.

Poznaliśmy nowego znajomego, który pozwolił nam przenocować u niego i jeden z naszej ekipy (już pogoniony) powiedział do mnie: "Tylko masz nic nie kraść, znasz zasady, nowy ziomek nam ufa i pozwala się przekimać".
    Nazwijmy go na potrzeby historii: Zbyszek.

Wszystko fajnie, posiedziało się, a kiedy gospodarz zasnął, to Zbyszek, który coś tam pierdolił o zasadach zajebał z portfela na stole 200 złotych.

Ja temu nowemu koledze powiedziałem, że te 200 złotych, które mu zniknęło, zajebał Zbyszek, ale on się o tym dowiedział i teraz mnie wyzywa od konfidentów.

Dla mnie konfidentem jest ktoś, kto donosi na policję, a nie ktoś kto pilnuje podstawowych zasad.

No i pytanie jest następujące. Kto jest większym frajerem? Złodziej, czy rzekomy konfident?
    pokaż całość

odpowiedzi (96)

Uwielbiam taras widokowy w moim apartamentowcu <3 Zobaczcie jaki duży, wstawiłem leżak dla skali. Cieszę się, że mogę sobie pozwolić na tak dużą przestrzeń życiową, odkąd osiągnąłem pułap Polaka Premium™ i zarabiam 4 tysiące złotych do ręki co miesiąc. Żyję pełną piersią. Sąsiedzi mają tylko malutkie balkony - bo nie da się tych ich klitek nazwać tarasami...
    O, a sam budynek jest wykonany w najnowocześniejszej technologii, taką jaką zbudowana jest Tama Trzech Przełomów, specjalista mi mówił. Tworzy się takie ogromne kratownice z najwyższej jakości stali, a potem dla pewności zalewa to betonem i tak powstają ogromne ściany budynków. Potem się te ściany skleja czy tam skręca. Specjalista mówił, że to najbardziej ekskluzywna technologia na lata. A są podobno jeszcze takie firmy, co budują z jakichś pustaków, przecież to myszy się mogą zalęgnąć. Albo z cegieł xDDD Czaicie siedzą chłopy i kamyk na kamyku układają i lepią to jakimś gównem, jak za Mieszka Pierwszego xDDD

#polakpremium
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Madki polskie największymi cierpiętnicami świata, bo musza zajmować sie WŁASNYMI DZIECMI XD #bekazpodludzi #madki #gownowpis

odpowiedzi (88)