Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

  1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
  2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
  3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
  4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
  5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

  Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

  Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  pokaż całość

  odpowiedzi (178)

 • avatar

  Jestem u mamy na wsi.
  Trzeba tu przybić, tam przykręcić itd.
  I to że moi synowie mają problem z obsługą wiertarki czy młotka to ja rozumiem.
  Ale że związać ze sobą dwa sznurki nie potrafią to jest mi smutno.

  Ale z drugiej strony chłopaki mieszkają w mieście i zastanawiam się czy w dzisiejszych czasach umiejętność zrobienia dziury w ścianie jest potrzebna do życia?

  Aż miałem się zapytać gdzie mogą się tego nauczyć ale potem pomyślałem o bhp ppoż i madkach które będą narzekać że ich syn w palec się uderzył.

  Chłopaki 10+.

  #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)

 • avatar

  W Polsce ludzie przechodzący na emeryturę powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze. Bo nie ma większych wyborczych szkodników jak emeryci.

  Niezrozumiałe jest by o przyszłości kraju decydował człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na swojej wygodzie. Nie interesuje go rynek pracy, nie intetesują go inwestycje. Za to coraz bardziej zaczyna interesować się spotkaniem ze Stwórcą a więc jest szczególnie podatny na wpływy KK.

  Dodatkowo polscy emeryci to w większości ludzie przesiąknięci komuną a więc wstrętem do tych „złodziei prywaciarzy” (którzy są motorem napędowym gospodarki). Nienawidzą też młodych bo zazdroszczą im lepszych pieniędzy niż sami mieli w młodości, nowych samochodów, wczasów za granicą.

  Tacy ludzie przy urnie zawsze kierować się będą goryczą i głosować będą za partiami typu PiS, które tak samo jak swoi wyborcy nie myślą dalej niż miesiąc do przodu. Ale nie oszukujmy się, nikt im nie odbierze praw wyborczych. Za dużo ich jest i za łatwo nimi manipulować :/

  #takaprawda #niepopularnaopinia #polska #gospodarka #emerytura
  pokaż całość

  odpowiedzi (171)