Wpis z mikrobloga

#korea #paliwo #inflacja #polska #przegrywwkorei
Tankowałem dziś auto w Korei za 20 000 won weszło 9,20 litra około,i sobie pomyślałem kurde ale drogo.Jako,ze niedługo wracam do polski raptem za niecałe 2 tygodnie pomyślałem,że zapytam się swojego starego ile płaci za paliwo,i powiedział ze 7,89.Pomyślałem eee tam to chyba sporo taniej jak w Korei xD #!$%@? tam,w Korei za litr 7,21 pln jest,ale pensja 5 razy wyższa jak w Polsce i ludzie tutaj klną przy dystrybutorach bo tyle płacić trzeba.Przychodzi mi do głowy jedno pytanie JAK W W TEJ POLCE ŻYJECIE ? polaczki to serio lubią być dymani przez rząd inne kraje to by spłonęły gdyby było jak u nas.Tragedia….Szczerze teraz do mnie dotarło,że #!$%@?łem sprawę z powrotem do polszy bo bilet kosztował mnie 5000 cebulionow.WPolsce roboty zapewne żadnej nie znajdę bo #przegryw here a jak wrócę do Korei w listopadzie czy październiku to nie dostanę już żadnej dobrej pracy i tylko w fabryce będę mógł pracować z jakimiś Kirgizami i innymi ruskimi małpami z dalekiego wschodu rosji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@cruxme: Cóż ja do Polski jadę tylko żeby zobaczyć się z rodzina na kilka miesięcy,moje obawy są takie ,ze podpowiecie do Korei nie znajdę żadnej dobrej pracy i tylko kołchoz mi zostanie.Ale lepszy kołchoz w Korei niż robota za 3000 w polsce
@GugliPL: może lepiej zastanów się jeszcze z 2-3 razy czy aby na pewno to dobra decyzja stacjonować w Polsce pare miesięcy bo możesz doznać szoku inflacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)