Wpis z mikrobloga

@utede raczej po prostu zakładają ze i tak ludzie kupią bo nie każdemu się chce skakać po pirackich streamach. Np mi się nie chce xd. Ogolnie to kiedyś nawet miałem to i byłem negatywnie nastawiony ale jak włączyłem to ten obraz jeszcze nie był jakiś mega tragiczny że poskeloza czy #!$%@?. A oglądalem na Smart tv 50 cali. Tylko wiadomo świat oferuje dzisiaj więcej i #!$%@? że nawet nie planują tego poprawić.
@hosearkadiomorales: Ależ była pikseloza wielokrotnie i to na transmisjach najbardziej obleganych, albo nawet grube awarie gdzie pół meczu #!$%@? Borussia Bayern czy Ksw. Do tego opóźnienie 20-30sekundowe (co mnie by #!$%@? bo lubię śledzić wyniki live równoległych meczów) i tak oto mamy technologie XXI wieku xD. Mam mieszane uczucia czy im płacić czy jednak wrócić do streamow po kilkunastu latach z C+ i Premeir League
@utede no pikseoloza to jedno ale te całkowite awarie serwisu to jest całkiem dramat. Przecież wraz z nową liga zwiększy im się ruch. Akurat opóźnienia na strimach to norma. W canal plus online też jakieś są (chyba że oglądałaś normalnie przez dekoder). No nic. Wszystko wyjdzie w praniu.