Wpis z mikrobloga

@kolokwialnie mam Formentora i mimo że nie byłem do końca przekonany, bo zamawiałem Leona, to suma summarum fajne auto, no i w bazowej wersji często dostępne od ręki. Jedynie bagażnik mógłby być większy. Po za tym świetnie trzyma się drogi, łatwo się parkuje, no może trochę lubi pić paliwo.

Co do peugeot 5008, to na wakacjach miałem wypożyczony, i nie podoba mi się totalnie. Duży, bez kamery 360 wymagający w parkowaniu, a
@kolokwialnie: Giulia! Fantastyczny samochód.
Formentor.. jeździłem i nie podeszło mi zupełnie jak się w nim czułem, jak się siedzi, itp.
508 z rozsądnym wyposażeniem to chyba dopiero sie zaczyna w tej kasie?

Tylko czego szukasz - sedana, czegoś podwyższonego lub praktycznego? Diesla to klepania km czy zabawki na weekend
@Corum: Nie mam konkretnych wymagań. Preferuję sedany ale SUV też będzie OK. W tej chwili jeżdżę Peugeotem 508 z 2012 - mógłby być trochę pojemniejszy.

Samochód dla rodziny 2+2 ale przede wszystkim dla mnie :)
@kolokwialnie: zależy czego od samochodu oczekujesz.
Rok temu wybierałem między innymi pomiędzy Giulią i BMW 3, wybrałem Giulię.
Chociaż chyba trochę mi się opatrzyła i myślę nad zmianą na Porsche Panamerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolokwialnie: zależy czego oczekujesz po aucie. Mam formentora. Z wad to na pewno mogę wymienić problemu wieku dziecięcego. Na początku tablet bardzo wolno chodził po włączeniu auta, teraz po aktualizacjach śmiga bez zarzutu, jednak tak raz w miesiącu potrafi się jeszcze zawiesić. Ma dość mału bagażnik. Do codziennego użytku jest wystarczający, ale jak masz dziecko to pewnie byłoby ciężko.
Z plusów to nie wiem co wymienić, ale po prostu jeździ mi