Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej, tez zauważyliście ze coraz gorzej o znalezenie dobrego pracownika? 3/4 stawia wymagania z dupy, pensja 6k netto na start, pokory w mlodych juz nie ma totalnie, brakuje tez checi do nauki, starym tez sie nie chce i bez wstydu mowia, ze czekają do emerytury i nic ich juz nie obchodzi. Ehh, dlatego musze sie pochwalic, ze zatrudnilem nowa dziewczyne od finansow, gdzie zawsze byłem przeciwny by zatrudniać kobiety bo to tylko problem. Zna sie na swojej pracy, jest skromna, wprowadza niesamowitą atmosfere w firmie, ostatnio nawet podlapala duzego klienta z naszej branży. Naprawdę warto dluzej szukac dobrych ludzi do firmy!
  Z tego miejsca chce panią gorąco pozdrowić!

  #praca #chwalesie #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (115)

 • odpowiedzi (66)

 • avatar

  Pamiętajcie, jeśli w Polsce zostanie przywrócony przymusowy pobór, to nie dlatego, że Polska jest taka biedna, że nie stać ją na dodatkowych żołnierzy, tylko dlatego że władza kolejny raz postanowi wyruchać młodych na korzyść starych, bo władza ma pełno środków, aby zachęcić ludzi do służby wojskowej.

  Po prostu taniej jest, gdy młody chłopak będzie biegał na poligonie za darmo, albo za psi pieniądz poniżej minimalnej jak na Łotwie, a po wyjściu z koszar będzie musiał ciężko tyrać na wszystkie socjale, na banki bez których nie dostanie cyrografu na własne mieszkanie oraz na wszystko inne za co będzie musiał zdychać w razie wojny, gdy w tym samym czasie jego rówieśniczka będzie w razie wojny ewakuowana za granicę, a w czasie pokoju będzie żyła 3 razy dłużej na emeryturze.

  #wojsko #wojna #ukraina #takaprawda #rosja #polska #przemyslenia #humorobrazkowy #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)