Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: Grałem w Drum 'N' Fun. Mi się podoba, bęben można też podłączyć do pc. Z wad to część piosenek to są covery i dlc trochę drogo wychodziło, ale w tej części ma być abonament na piosenki.
@nokash: nawet mam, ale Drum n Fun. Tutaj znowu to samo zrobili, japońskie gówno wrzucili, przykładowo:
Gurenge”
“Kaikai Kitan”
“Into the Unknown”
“Guren no Yumiya” (from Attack on Titan)
“Yume o Kanaete Doraemon”
“Mezase Pokemon Master -20th Anniversary-” (from Pokemon the Movie: I Choose You!)
“Zankoku na Tenshi no Days” (from Neon Genesis Evangelion)
“Butter-Fly” from (Digimon Adventure)
“Moonlight Densetsu” (from Sailor Moon)
“Maka Fushigi Adventure!” (from Dragon Ball)
“Tonari no
@yeloneck gniot dlaczego? Wiesz, że każda osoba może mieć różny gust muzyczny i innym może się taka muzyka po prostu podobać ignorancie? Czy jak tobie się nie podoba to znaczy, że mi ani nikomu innemu już też nie może?
@chrusto: pytasz dlaczego gniot? Dlatego, że to są w 90% piosenki elektroniczne, w których w ogóle nie słychać (albo ja jestem głuchy) żadnych bębnów i jak grasz to jakby to Twoje uderzanie nic nie wnosiło. Przykładowo w jakichś znanych utworach by było mnóstwo funu, bo każdy je zna i zdecydowanie słychac bębny. Z całej listy tych utworów znalazłem 2 utwory, które są "w miarę". Dodatkowo uderzanie Joyconami jest bardzo mało dokładne.