Wpis z mikrobloga

Przyszła pora na siurki - kwaSIURKI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po otwarciu nie miałem pojęcia jaki to może być smak xD Różowa stwierdziła że to arbuzowy i... no faktycznie, może gdzieś koło arbuza na magazynie to leżało ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z pomocą przychodzi strona internetowa i okazuje się że kwaSIURKI to smak KIWI xD
Na to bym nie wpadł, ale... są bardzo dobre.
Kwaśne, nie za bardzo chociaż częstując kogokolwiek dojadałem jajka bo nie mogli zjeść w całości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niektóre wielkości to chyba szablon od @ecoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) (mowa oczywiście o tych mikruskach słodziutkich ʕʔ).

Oprócz tego, że słodkie w środku a na zewnątrz kwaśne - to po prostu dobre.

Ale zaraz ktoś pewnie zapyta

OOO PO CO JESZ ŻELKI O SMAKU KIWI JAKBYŚ MÓGŁ ZJEŚĆ KIWI SMACZNEGO WIĘCEJ CUKRU KOLEGO

#pdk xD No to ja odpowiem, że kiwi nie lubię bo wkurza mnie obieranie albo wybieranie ze skórki łyżeczką. No i kiwi nie jest tak kwaśne jak te siurasy - a miałem już ich trochę w ustach to wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam wpis to kontynuacja mojego testowania żelek z #gusto w ramach #10dnizgusto - gdzie dzielę się z Wami moimi (i nie tylko) przemyśleniami na temat tego jak smakują i co się zmieniło od mojego ostatniego zamówienia które było ponad rok temu.

Dni z Gusto: 3/10

#zelki #jedzzwykopem #jedzenie
Lapidarny - Przyszła pora na siurki - kwaSIURKI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po otwarciu nie miałem p...

źródło: comment_1656069558p4egTlGG1Hg8KL32zJbgju.jpg

Pobierz
  • 9
bo wkurza mnie obieranie albo wybieranie ze skórki łyżeczką.


@Lapidarny: kiwi sie myje. odcina "dupki" stwardniałe, kroi w cwiartki i je ze skóra ¯\_(ツ)_/¯

potwierdzam jako fan kiwi, ze dosc daleko siurakom do takiego smaku.

ale i tak jest smacznie.