Wpis z mikrobloga

Wykopki, jak wam się żyje z ukraińcami w waszym otoczeniu? Z moich obserwacji wynika, że wielu ma lekceważący stosunek do innych ludzi, np. potrafią sobie puścić ukraińską muzyczkę na balkonie w środku nocy i w środku tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na drodze jak widzę ukraińskie tablice to oddalam się tak samo jak od gruzów marki BMW prowadzonych przez 20-letnich szczurków, bo to co oni potrafią odstawić nie mieści się w pale, a statystyki tylko to potwierdzają. Tak, tak, jestem ruską onucą opłacaną przez Kreml, jak każdy kto nie kłania się w pas panu ukraińcowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina
  • 54
@marek-krakuw: powiem tak u mnie na osiedlu coraz czesciej słysze nocą krzyki i przyspiewki po ukraińsku.

Dodam tylko że te matoły nie potrafią chodzic chodnikiem i za każdym razem gdy po ścieżce rowerowej ktoś idzie jest to ukrainiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego Pani w żabce sie #!$%@? bo przychodzą gadają po swojemu i ani me ani be po polsku, a po 3 miesiącach w polsce
@marek-krakuw: konto od wczoraj i plucie na Ukraincow.
Trudno sie dziwic, ze ktos Cie od ruskich onuc wyzywa xD
Moze Cie to zdziwi ale przy takiej masie ludzi co sie tutaj zjechala przez lata to oczywistym jest, ze patusy tez sie znajdą.
No i na patusów glownie zwracasz uwage, bo robią kolo siebie szum.
Ja co chwila slysze pijanych polakow pod oknem, mieszkam w centrum miasta.
Wiesz o czym to swiadczy?