Wpis z mikrobloga

Jednym z plusów calej tej wojny jest to, że JE Jonasz Koran-Mekka ujawnił się społeczeństwu w całej swojej okazałości.

Wyobrażacie sobie tę stratę dla społeczeństwa, gdyby on umarł bez pokazania po której stronie na prawdę stoi?

Tak, wiem, było to wiadome od dawna, ale nie w tak prosty i bezpośredni sposób. Teraz kto ma jakiejkolwiek złudzenia, co do jego osoby, sam nim jest

#ukraina
  • 33
@Nie-mam: Moim zdaniem ta inicjatywa była niestety na zlecenie rosyjskiego wywiadu.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to absurdalne. Jednak obaj się zgodzimy, że skutkiem tej ustawy było zerwanie rządu Olszewskiego.

Rosjanie potrafią sponsorować nawet antykomunistów, kiedy wywoła to zamęt we wrogim kraju. A ostatecznie w związku z tamtymi rewelacjami nikomu włos z głowy nie spadł.

Tak samo było z casusem sprawy Oleksego.
@GhorgorBej: XDDD skad wy sie urywacie, z takim podejsciem będziemy wymieniac obecnych "władcow" i ich pociotków przez kolejne 100 lat, Korwin zaproponowal lustracje, ktora miala sens, miala ujawnic agentow na kluczowych stanowiskach, nie po to zeby sie z nimi rozprawic, ale po to, zeby wlasnie obcy wywiad nie mogl wykorzystywac tej wiedzy przeciwko nim w przyszlosci, caly uklad okrągłego stołu stwierdzil, ze tak byc nie moze, wprowadzil swoje poprawki. Skutkiem tego
@GhorgorBej: wychodzi na to, że Jaruzelski grał w jednym teamie z Kuklińskim, bo służby pod koniec 80tych przeszły na stronę zachodu, po tym jak Jaruzel dogadał się w Stanach w 85. Potem Ruscy chcieli rozegrać i ujawnić tych ludzi przy pomocy "amerykańskokapitalistycznego" JKM. I nawet stare Solidaruchy to kupiły. A jak Braun hejtuje Jaruzela - znamienne.
@Mowi: W polskiej polityce jest wielu różnych agentów wielu państw, ale nikt nie umywa się do Korwina. Wystarczyło zasponsorować łysego dziada ze śmiesznym wąsem, założyć mu 'wolnościową' partię, kazać powiedzieć coś o Hitlerze i paraolimpiadzie i cyk, przez najbliższe 100 lat nie ma opcji, by wybory wygrał ktoś postulujący mniej państwa i mniej podatków
@Godir17: I unosisz się jedynie z powodu, że ktoś ma inną opinie na temat Korwina? Po co te emocje?

Lustracja miała jak najbardziej sens i słuszność. Jednak to nie zmienia faktu, że osłabiła w tamtym czasie polski rząd i wprowadziła więcej chaosu do polityki.

To jest rosyjska logika. Mów naprzemiennie prawdę i kłamstwo, bo w ten sposób sieje się chaos.

Taka jest prawda, ja bardzo długo uważałem że Korwin jest jedynie
gdyby on umarł bez pokazania po której stronie na prawdę stoi?


@Mowi: bez kitu. Miałem go najpierw za gówniaka za mesjasza podatkowego i wolnościowego (xD), potem za katoświra i odrealnionego kapitalistę, który nie zauważył, że świat poszedł do przodu, siedząc gdzieś zabetonowany w 1989 roku. Teraz jest dla mnie zwykłą tanią ruską kurtyzaną, działającą na szkodę Polski i ludzi tutaj. Przecież te jego odpały to jakiś kabaret, to już nie hitler,
Tak, wiem, było to wiadome od dawna, ale nie w tak prosty i bezpośredni sposób.


@Mowi: Do nie dawna był tylko dość zabawnym gościem, czasami nawet sprawał wrażenie, że jest inteligentnym trolem zbijającym kapitał na naiwności młodych kuców-paróweczkarzy. Teraz niestety okazało się, że jest niebezpiecznym, anty-polskim sprzedawczykiem i tak zapamięta go historia.
Jaszun i większość Końfederancji to piąta kolumna. Aż wstyd, że człowiek kiedyś chciał głosować na tych...


@EbonitowyBogdan: Z Korwina się wyrasta. Jak ktoś w pewnym momencie młodego życia nie wyrósł z Korwina to jest kaplica, tacy ludzie się okropni. Do tego ludzie co z korwina wyrośli to zazwyczaj fajne chłopaki bo przeważnie mają w sobie wolnościowy rdzeń (prawdziwie wolnościowy a nie korwinistyczny)

Od czasu jak KORWIN z nardowcami się skumał w
@Mowi ja bym jednak obstawiał, że to tak jak zawsze usilne pójście pod prąd oparte na chłopskim rozumie plus wiek, przez co już gada całkiem toksyczne rzeczy

Żaden to agent

Ale co tu powiedzieć o ludziach, co nadal w niego wierzą