Wpis z mikrobloga

Dobra, mam już rozegrane prawie cztery dni bitew realistycznych, już jestem przekonany, że moją ulubioną nacją jest USA (najmniej się #!$%@?, najprzyjemniej spędzam czas), w wyprzedaży jest T29, daje radę ten czołg na 7.0? XM-1 jest dobry? Zastanawiam się nad tymi dwiema paczkami, tym drugim chcę pograć za jakiś czas, a teraz kupić, bo wychodzi dość tanio. #warthunder
  • 5
W porównaniu do T34 ma trochę gorszy stosunek mocy do masy, podobny pancerz, lecz gorszy przez to że T34 ma dodatkowo chroniony tył wieży. Ma dokładnie taką samą prędkość obrotu wieży, i min. 12.5 sekundy czasu przeładowywania, czyli o 2.4 sekundy mniej niż T34, i pociski wkładką wybuchową, przy 15mm mniejszym kalibrze(105mm wobec 120mm). Przy tak dużym kalibrze, to już nie robi wielkiej różnicy, poza przypadkami gdy APHE miałby eksplodować na lżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bad_Sector: mało to jest pojazdów za free? W tej grze skill jest znacznie ważniejszy niż wszystko inne. Da się przez market ge mieć. Ale jak koniecznie chcesz jechać na kasie ... Jest promocja więc warto oba.