Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
455 616 + 15 = 455 631

Pewnie trochę czasu zejdzie, zanim przyzwyczaję się do innej pozycji, kierownicy, zmiany biegów, hamulców i ustawię pod siebie, ale pierwsze wrażenie ŁAŁ tylko 5 kilogramów mniej, a różnica przeogromna ()
W tym miesiącu: 1268 km

#rowerowyrownik #rower #otwock #gravel

Skrypt | Statystyki
PrzekliniakCQ - 455 616 + 15 = 455 631

Pewnie trochę czasu zejdzie, zanim przyzwyc...

źródło: comment_1656099233uiZ0gUhKvdwuBUp9ddavQu.jpg

Pobierz
  • 17
@adifek: ale nie chodzi mi o prędkości, tylko, że nie czuje go prawie wcale w porównaniu z cięższym o blisko 5 kilogramów fullu. Ale co ja tam się znam, pierwszy raz od czterdziestu kilku lat jechałem rowerem z barankiem.
@PrzekliniakCQ: A co tu się stanęło? ()
O ile rowery ze stajni Rondo uważam za absolutnie obrzydliwe, tak ten to całkiem ładniusi ʕʔ

ale w końcu nie co roku kupuje się nowy.


U mnie by tak właśnie wychodziło XD
Pewnie trochę czasu zejdzie, zanim przyzwyczaję się do innej pozycji, kierownicy, zmiany biegów, hamulców i ustawię pod siebie, ale pierwsze wrażenie ŁAŁ tylko 5 kilogramów mniej, a różnica przeogromna


@PrzekliniakCQ: Minie rok i będziesz szukał "najwęższe szosowe opony do obręczy" - przesiadka z MTB na gravel będzie super na mazowieckich równinach, a jak widzę że na MTB dajesz radę > 100 km przez kampinos przy przyzwoitej średniej to tego nie zatrzymasz,
tegoroczny IMO lepszy

@makrel_gieldowy: co kto lubi, ale rama ta sama, osprzęt gorszy, 4 tys. droższy w porównaniu do zeszłorocznego, a o wyglądzie się nie dyskutuje, bo jest jak dupa, każdy ma swoją ¯\_(ツ)_/¯

zastanawiam się nad tym rowerem ;)

@Karonon: na razie nie pomogę, przejechałem nim 15 km, ale pierwsze wrażenia pozytywne (zatwardziały MTBowiec)

Minie rok i będziesz szukał "najwęższe szosowe opony do obręczy"

@dybligliniaczek: raczej wątpię, ale
ja tam się przywiązuję, a jak zaczynam doinwestowywać, to już w ogóle xD


@PrzekliniakCQ: No ja właśnie też się przywiązuje, tym bardziej że rowery doinwestowane i nieco przerobione :D Ale cały czas są jakieś inne pomysły i inne potrzeby :D Takiego crossa przerobiłem na gravela i są przewidziane dlasze modyfikacje XD

raczej wątpię, ale w sumie 2 lata temu twierdziłem, że nic po za MTB xD


Chęć prędkości z czasem jest