Wpis z mikrobloga

@Reniferus: Przecież jakieś 900x1dd272358aczek (instytut danych z dupy) przychodzi do paczkomatu na następny dzień, nawet jeśli coś idzie z Krakowa do Gd


@Alex_mski:

Poprawka, 90% paczek u WSZYSTKICH kurierów przychodzi na następny dzień.
@GugliPL: @PanPrezes_PL: Mam wrażenie że wszystkie firmy kurierskie mają zapierdziel bo to taka praca, mnóstwo przesyłek i duża konkurencja więc mają się ludzie wyrabiać bo czas goni. Co do okresu świątecznego to norma też we wszelkich branżach gdzie nasila się sprzedaż, np. sklepy internetowe gdzie z 100 robi się 400-500 zamówień.
@Ka4az: Niby tak, ale jednak w innych firmach kurierskich (doręczających do domu, typu gls czy ups) częściej mi się zdarzają wtopy w stylu że paczka idzie 2 dni, bo np. kurier nie zdążył przywieźć paki od nadawcy do sortowni w dniu nadania
@GugliPL: Nie do końca, jest sporo do roboty ale każda osoba z Biura jest odpowiedzialna za coś innego i jakos się to rozklada. Moi kurierzy zwykle jeżdżą od 6 do 16/17. Zajmuje się kurierami paczkomatowymi
@GugliPL: Zatrudniam to tylko przewoźników. To już od nich zależy jak się rozliczają z kurierami lub osobami, które przychodzą na szkolenie. Jak jest osoba chętna do pracy, ogarnia sytuacje, jest całkiem szybka to drzwi są otwarte, a potrafią tacy sprawni kurierzy zarobić.
@Art_: W pierwszy dzień dali mi 160 paczek do rozwiezienia po jakiś zadupiach 15 h #!$%@?łem następnego dni to samo i Janusz biznesu mi powiedział ze jednak nie szuka nowego kuriera i mi nie zapłaci za 2 albo 3 dni pracy bo co ja mu mogę zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GugliPL: no to #!$%@? #!$%@? januszy do pipu, oni cię za darmo wykorzystali to w czym problem. Niestety nieuczciwych pracodawcow jest masa jak jesteś młody, a ile lat masz z ciekawości?
@PanPrezes_PL: Zgłaszałem do pip i #!$%@? zrobili ta instytucja jest #!$%@? warta bo wymagali żebym im przedstawił umowę z Januszem biznesu a właśnie problem polegał na tym ze Janusz nie chciał mi dać umowy ani pieniędzy,wiec zrobiłem dym w biurze i się udało odzyskać kasę ale ile się #!$%@?łem to moje.Wtedy miałem 20 lat może już 21 ale raczej bliżej 20.