Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Pan mieszka parę kilometrów ode mnie. Przygodę z wędkarstwem i YouTube zaczynał ponad dekadę temu jako dzieciak amator. Jak prześledzić jego kanał od początku to widać, że wędkowanie to fundament jego życia, zresztą jego ojciec mówił "jego tylko ryby interesują...". Uwielbiam takie kanały gdzie jest cała historia rozwoju wielkiej pasji. Przyznam, że nie wędkuje ani mnie to za mocno nie interesuje xd.

Brawa dla ojca, że nie powiedział "za robotę byś się wziął normalna!!!"

#wedkarstwo #hobby #pasja #youtube #ryby #samorozwoj
  • 10
@Blueweb średnio inteligentny, ale ja go lubię. Mógłby tylko nie zamawiać hawajskiej jak jest nad wodą, no bo #!$%@? xd ale poza tym to brawo dla niego, ma swój sklep i z tego co wiem to nieźle mu się wiedzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@emilio-cosso: to mimo wszystko dla mnie łowienie bez karty nie czyni nikogo kłusownikiem. Jest niezgodne z prawem, ale jeśli ryb nie zabija to nie widzę w tym kłusownictwa. Kłusownictwem dla mnie byłoby łowienie na sieci, zakazane metody np szarpanie czy wiele haków albo ubijanie ryb w okresie i wymiarze ochronnym.
Jak dla mnie to śmieszny jest wymóg posiadania jakiejś karty wędkarskiej żeby wrzucić do wody kawałek metalu na sznurku, szczególnie biorąc