Wpis z mikrobloga

Mam dziewczynę poznaną na tinderze półtora miesiąca temu, dzieli nas trochę km i spotykamy się co weekend, ale jak przez 2/3h nie napiszę to mnie #!$%@? od środka i czuję się strasznie samotnie wtedy. I nie jest to typowa Julka tylko dość przeciętna dziewczyna eh

#przegryw
  • 10
@Espance: nie przejmuj sie i nie tworz sobie w głowie jakichś gówno teorii przypadkiem, no chyba że masz jakieś podstawy do tego. Może poprostu zostawiła telefon i sprzątała, poszła gdzieś albo poprostu pogadaj z nią jak tak Cie to interesuje, szczerość i zaufanie to podstawa w relacji jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Espance: no ogólnie początki w dużej mierze polegają na takich pierdołach trochę bo się poznajecie wtedy najbardziej, później to już rutyna jest i nikt się nie pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musisz tego pisać wprost ze co robi jak Ci nie odpisuje tylko jakoś wpleść w jakieś smieszne zdanie przy okazji, nie wszystkie są takie karyńska co wrzucają róźnych tagach koledzy tu ( ͡
@19adrian: Nie wiem czy nie zrobilem najgorszej rzeczy, bo napisala pierwsza na wieczor. I pozniej pogadalismy, a ja sie rozpłakalem i powiedzialem, ze w uj tesknie. Ehh. I powiedziala, zebym jutro do niej przyjechal.
@Espance: staraj się nie targować z nią kto pierwszy napisze to u jednej i drugiej strony duma może czasami na to nie pozwolić, jak Ci zależy na niej to zagaduj ją. No może nie było to zbyt mądre się splakac ale widzi że Ci zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego finalnie nie wyszło tak źle, pojedziesz i spędzicie razem czas sobie czyli to na czym Ci zależy
@19adrian: Wolne sobie w pracy wzialem i pojechalem dzis o 11 rano, pochodzilismy po miescie ze 3h, pozniej do niej do mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dopiero teraz wrocilem, fajnie bylo :) A co to tego splakania, to mi powiedziala na miejscu, ze to bardzo slodkie, bo nikt inny wczesniej tak nie zrobil, ze nagle wzial wolne w robocie i przyjechal xD
@Espance: no i fajnie, że Ci tak dobrze ta niedziela minęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie na to zareagowałam ale nie ma co się rozczulać za bardzo za często bo musi wiedzieć kto spodnie tu nosi, trzeba starać się być twardy mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) GZ mirek