Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie może czy istnieje jakiś środek, który działa jak seronil (fluoksetyna), ale nie powoduje że występują dziwne sny? Nieraz obudziłem się w nocy zalany potem przez to co mi się śniło. Nie były to koszmary, a bardziej historie/wspomnienia z przeszłości tyle że z negatywnym wydźwiękiem i odczuciami. Za zgodą doktora odstawiłem, ale czuję że to co seronil "podleczył" zaczęło wracać. Doktor mówi, żeby na sny nie zwracać uwagi, ale to nie jest takie proste. A no i bardzo istotne jest dla mnie aby lek nie powodował że mocno przytyję, seronil tego nie powodował i mnie to cieszyło.
Nie wiem już co robić...

Wszystkie ssri ryją sny?
#psychiatria #depresja #fobiaspoleczna #ssri

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b773da7d7b7b0f521fe17b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
OP: @namotim_: @Bibum: @lentilek: @xiv7: @Laszl0: dziękuję za odzew, kapsułkę biorę z samego rana po przebudzeniu, ale seronil nie znika z organizmu w ciągu kilku h jak benzo.
Powróciłem do brania seronilu, lekarz spodziewał się że wrócę do tego ale na moją prośbę pomógł w próbie odstawienia. Stwierdził, że na razie nie będzie dawać niczego mocniejszego ani dodatkowego. No cóż, trzeba się będzie męczyć z tymi