Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirek szuka dodatkowej pracy/zarobku. Przy okazji zapraszam na rozdajo 3 gier na PS4.

Proszę o symbolicznego plusa dla zasięgu. To dla mnie ważne:)

W pierwszej kolejności praca. Mamy ciężkie czasy i niestety brakuje pieniążków. Jeszcze u różowej jest coraz gorzej stąd ten wpis. W pierwszej kolejności szukam tutaj.
    Szukam dodatkowej pracy związanej z Excelem, którą będę mógł wykonywać po swojej pracy (po 17).
    Nie jestem arcymistrzem w excelu, ale szybko się uczę. Podstawowe rzeczy z danymi, wyszukiwanie pionowo i wszystko na tym poziomie ogarniam. Chętnie się douczę spraw z excela jeżeli ktoś będzie miał zlecenia bardziej wymagające. Jestem w takiej kropce, że nie mogę sobie pozwolić teraz na jakieś płatne szkolenia czy kursy. Aktualnie douczam się z Access’a.

Jeżeli jest ktoś kto ma jakąś robotę, z którą się nie wyrabia to proszę o kontakt! Chętnie pomogę.
    Nie potrafiłem znaleźć nic legitnego na pracuj.pl czy innych portalach ogłoszeniowych w związku z taką dorywczą pracą. Posiadam pakiet Office 365.

Chodzi mi o dorobienie kilku stówek w ciągu miesiąca.

Wracając do rozdajo. Nie mam czasu na granie na konsoli więc oddam w sumie 3 gry:
    - Wolfenstein II :The new colossus EN
    - Spider-man ( powyżej 100 plusów) PL
    - The last of us remastered ( powyżej 200 plusów) PL

Wśród plusujących wybiorę jedną osobę, która wygra odpowiednią ilość gier.

Mam nadzieję, że to zwiększy zasięg postu.

Życzę wszystkim miłej niedzieli.

#praca #pracait #pracazdalna #rozdajo #excel #office365 #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

O taką konstytucję właśnie walczyłem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#polska #heheszki

odpowiedzi (36)

WIELKI ROBERT LEWANDOWSKI
    FC Barcelona - UNAM Pumas [1]:0
    #mecz #golgif #golgifpl #fcbarcelona #pilkanozna

GFY

odpowiedzi (63)