Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W Polsce ludzie przechodzący na emeryturę powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze. Bo nie ma większych wyborczych szkodników jak emeryci.

  Niezrozumiałe jest by o przyszłości kraju decydował człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na swojej wygodzie. Nie interesuje go rynek pracy, nie intetesują go inwestycje. Za to coraz bardziej zaczyna interesować się spotkaniem ze Stwórcą a więc jest szczególnie podatny na wpływy KK.

  Dodatkowo polscy emeryci to w większości ludzie przesiąknięci komuną a więc wstrętem do tych „złodziei prywaciarzy” (którzy są motorem napędowym gospodarki). Nienawidzą też młodych bo zazdroszczą im lepszych pieniędzy niż sami mieli w młodości, nowych samochodów, wczasów za granicą.

  Tacy ludzie przy urnie zawsze kierować się będą goryczą i głosować będą za partiami typu PiS, które tak samo jak swoi wyborcy nie myślą dalej niż miesiąc do przodu. Ale nie oszukujmy się, nikt im nie odbierze praw wyborczych. Za dużo ich jest i za łatwo nimi manipulować :/

  #takaprawda #niepopularnaopinia #polska #gospodarka #emerytura
  pokaż całość

  odpowiedzi (205)

 • avatar

  Takie małe przypomnienie: Unia Europejska to najlepsze co mogło spotkać ten kraj w tym wieku, a właściwie karton w którym żyjemy.

  Dzięki niej możemy czuć się bezpieczni oraz pewni że karakan nie wprowadzi tutaj do końca dyktatury, dzięki niej mogliśmy poczuć się bardziej cywilizowani, dostać fundusze i się znacząco rozwinąć, szkoda tylko że od 7 lat nie mamy kompetentnego rządu który by mógł ten rozwój kontynuować i jeszcze iść na wojnę z tą wspólnotą, jednak wierzę, pewnie naiwnie, ale wierzę że przerwiemy te zapędy w przyszłym roku i przyjdzie ktoś kto naprawdę przynajmniej zachowa stabilność oraz będzie chciał współpracować i nie lecieć w kulki, żebyśmy przestali głupio tracić pieniądze przez nieudolnych ludzi w rządzie czego sobie i wam życzę.

  Żadne dzbany i trolle z pisu, konfy czy innej solidarności tego nie zmienią, mogą się zapierać ale i tak to tylko tyle, można oczywiście ją krytykować i nie zgadzać się ze wszystkim, jednakże ten kto podważa obecność Polski w UE i bredzi coś o jakimś polexicie czy wątpi w to że jest nam potrzebna nie powinien nazywać się Polakiem. Zobaczcie jak radzi sobie chociaż taka Wielka Brytania po Brexicie i pomyślcie jak mogłoby to u nas wyglądać, dodam jeszcze że pewien kraj na wschodzie codziennie walczy o to by móc do tej wspólnoty wstąpić, tymczasem niektórym z taką łatwością przychodzi mówienie o tym żeby tę wspólnotę opuścić, to jest niesamowite, ale jak widać możliwe.

  Na koniec chciałbym przytoczyć słowa swojego ulubionego trenera piłkarskiego Jurgena Kloppa na temat Unii: "Unia Europejska nie jest idealna, ale to najlepszy polityczny projekt, jaki mieliśmy. Historia pokazała, że kiedy jesteśmy razem, to możemy rozwiązywać różne problemy. Kiedy się rozdzielamy, zaczynamy walczyć ze sobą. Nie było sytuacji, w której podział stworzył sukces." Pamiętajcie o tym zanim przyjdzie wam do głowy pomysł powiedzenia albo napisania o opuszczeniu tej wspaniałej wspólnoty.

  #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #konfederacja #uniaeuropejska #przemyslenia #takaprawda #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Skończyły mi się tabletki, mogę użyć trochę płynu do naczyń? ( ಠ_ಠ)

  #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

  odpowiedzi (87)