Wpis z mikrobloga

@Frasad: No i zwykle są to też idole prawej strony, nigdy się zakolakiem zbytnio nie jarałem bo czułem że to taki cwaniak właśnie nastawiony na zysk i na sławę, nieważne po której stronie barykady miałby się ustawić, co z tego że zjechał Memcena albo zrobił słuszną inbę z Najmanem i Słowikiem, nie mam zamiaru nagle się nim fascynować i robić z niego idola, mogę pochwalić ale żeby pakować się w jakieś
@Nadmucham_ci_w_kasze: Zapytałem co takiego mówił, bo mi chodzi o okres Weszło jak jeszcze się zajmował piłką, rozumiem że ty nigdy nie zmieniłeś zdania i cały czas trzymasz się jednej strony nieważne czego by nie zrobiła? To by w sumie wyjaśniało czemu tak zażarcie bronisz pisu
@Devhar: wystarczy mieć trochę inne zdanie i lecą teksty typu ‚zażarcie’ …
To bardziej wykopy jak Stano zmieniały zdanie.
Nie trzeba sięgać daleko. Wystarczy przypomnieć co gadał o Sousie i jak z tego powodu #!$%@?ło wykopom
@Devhar: poprostu chlop celebryta zajmujacy sie popowo politycznymi tematami. Nie wiem co tak nienawidzicie chłopa. Celnie punktuje jakies mini aferki pisu i po, prawakow i lewakow, ale takie smieszniejsze. Zrobił sie dosc popularmy to go wykop jedzie bo powinien prowadzic jedna prawidlowa narracje. Do powazniejszych tematów sie moim zdaniem nie nadaje, od tego sa powazniejsze programy. Ale ogolnie bardzo go szanuje, za dobry content long formowy w postaci hejt parku.
@Devhar: do Brzeczka fajnie, że się #!$%@?ł, bo go wykop nie lubił. Do Sousy to się wykop modlił, więc każde słowo krytyki, to dla wykopu była maksymalna profanacja. Teraz oczywiście Michniewicza wykop nie lubi, bo to jego kolega. Kto tu niby jest głupi, że nie widzi obłudy wykopu..?
a jak zapytałem o te przykłady jak bronił Michniewicza, to dostałem zero przykładów
@Devhar: jeszcze raz ci napisze, po raz ostani. Stano jest fajny jak mówi wykopom to co chcą usłyszeć. Masz przykłady wyżej. Jak nie zrozumiałeś tej prostej informacji, to nie jestem w stanie ci pomóc
@Devhar: nie ogladam super regularnie, ale jak byla afera z pocztą to jechali równo i chlopem co psa zabił i jego obrone w sądzie. Ostatnio duzo gadają o pis. Zawsze jak cos slucham to sa obecne tematy z nimi zwiazane.