Wpis z mikrobloga

@Voltix: jeśli słabo znasz oba języki to je mieszasz to fakt. Ale to nie jest całkiem normalne, że ktoś, kto żył 20 lat w Pl i w tym języku się na co dzień komunikował po 2 latach w Anglii nie jest w stanie skleić zdania bez angielskich wtrąceń.
@Voltix: no to jak używałeś danego języka przez 20 lat, potem przez 2 lata przez 70% czasu gadałeś po angielsku i zapominasz polskich słów to może udaj się do lekarza? bo według mnie to jest oznaka problemów z pamięcią.
@Voltix: więc siedzisz w uk 10 lat. angielskiego się nie nauczyłeś bo babka #!$%@?ła strasznego babola w tym co napisała a ty jej bronisz. Polskiego już zapominasz. Kurde ja wiem, że to niby stereotyp ale może odpuść sobie blanta i piwko po pracy i weź się ogarnij? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiskeyIHaze: No tak, do trgo wykopek zna moj zuyciorys, zawsze beka. Nie bronie tej konkretnej osoby, bo wiekszosc zapomina jakis zwrotow jak przez kilka lat nie uzywa polskiego na codzien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: to naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy odpowiadaj na moje posty. Jak zapominasz języka po 2 latach mając gówno robotę, pracując z Polakami i mając #!$%@? angielski to masz problemy z pamięcią albo jesteś głupi i chcesz udawać światowego
Jak zapominasz języka po 2 latach mając gówno robotę, pracując z Polakami i mając #!$%@? angielski to masz problemy z pamięcią albo jesteś głupi i chcesz udawać światowego


@WhiskeyIHaze: ciekawe czy jak mowia po angielsku, to tez wrzucaja polskie slowka xD dla mnie uzywanie angielskich slowek w rozmowie to jest zenada w #!$%@?, a juz w pismie gdzie masz czas na zastanowienie sie, to jest rak totalny. rozumiem jeszcze jakies slangowe