Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Mam problem ponieważ chyba trafiam na #przegryw
Nie mogę poznać żadnej kobiety na #badoo, #tinder nic od dłuższego czasu. Uważam się za 6/7 na 10. Mam 26 lat, uważam ze schludnie się ubieram, brodę mam od 3 miesięcy, trochę pozytywnych opinii dostałem przez ten fakt. Zarabiam średnia krajowa, posiadam swój samochód, mieszkam sam. W pracy mam dużo znajomych, pracuje z ludźmi i nie mam problemu z rozmawianiem z ilością 50 osób tygodniowo.
Dobija mnie już samotnosc trochę. Mam iść na miasto zagadywać na miasto? Chyba zacznę tak robić. Plan jest taki, najzwyczajniej w świecie jak będę się mijał z jakimis dziewczynami to mam na celu powiedzieć „przepraszam pytanie mam, czy mogłabyś mi podać swój numer?” Nie zamierzam walić tekstami „o jaka piękna pani” na dzień dobry bo boje się ze prędzej spłoszę niż osiągnę sukces.. doradźcie mi bo już sam nie wiem co robić..

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b89c4520b38a9c129cac21
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
„przepraszam pytanie mam, czy mogłabyś mi podać swój numer?”


@AnonimoweMirkoWyznania: xD

W tej pracy nie masz znajomych zadnych z ktorymi mozesz wspolnie wyjsc albo tam zagadac do kogos? To najlepszy sposob, ale to zagadywanie na miescie jest tez ok, tylko nie tak jak #!$%@? wyzej tylko musisz wykazac charyzme i pewnosc siebie.

Zajdz jakas ladna dziewczyne, ktora ci sie podoba i zamiast z tym tekstem wyzej, podejsc do niej i powiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pomijając te momenty komenty powyżej odnośnie zarobków (też nie zawsze to widać na pierwszy rzut oka, więc bym się nie przejmował), Twój plan zagadywanie na żywo jest dobry, ale... planowane wykonanie jest fatalne! Nie rób tak! Żadnego "przepraszam", jeszcze laski nie znasz a już ją przepraszasz? No kuźwa, chłopie.

I od razu z tekstem o numer? To się w zasadzie nigdy nie uda i to nawet wtedy gdy się jej
OP: Ale się ciężko korzysta z tej anonimowej funkcji pisania… ale postaram się odpowiedzieć bo widzę fajne wiadomości.
@jegertilbake

W tej pracy nie masz znajomych zadnych z ktorymi mozesz wspolnie wyjsc albo tam zagadac do kogos? To najlepszy sposob, ale to zagadywanie na miescie jest tez ok, tylko nie tak jak #!$%@? wyzej tylko musisz wykazac charyzme i pewnosc siebie.


Zajdz jakas ladna dziewczyne, ktora ci sie podoba i zamiast z