Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem nad Bałtykiem, #swinoujscie. Przed wyjazdem uznałem ze biorę tylko gotówkę i po każdej transakcji biorę paragon żeby sprawdzać ile i na co wydałem danego dnia i pilnować budżetu.

Chcielibyście poznać koszty życia przez tydzień (od niedzieli do niedzieli) włącznie z paliwem? Dokumentacja paragonów co wieczór dnia następnego ;)

Jak na razie z dzisiaj - paliwo, mcd na trasie, zakupy na pierwsze dni, Chill na plazy, zakupy na zachod slonca ;)

#polska #morze #wakacjewpolsce
  • 50
@rovi: dzisiaj przyjechałem na tydzień do Łagowa, więc w sumie niedaleko od Ciebie. Wydatki za pierwszy dzień: po 27 zł przekąski po drodze na Lotosie i w McDonaldzie, 218 zł za wina w okolicznej winnicy, 390 zł bak paliwa, 288 zł kokacja za rodzinę 2+2. Jutro jadę do biedry po zakupy na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rovi: wróciłem dzisiaj ze Świnoujścia, rodzina 2+1, 5 dni, apartamenty na Zdrojowej, 1k nocleg, 400zl paliwo, obiad na 3 osoby - nawet rybka to około 150zł z piciem, gofr ze bitą śmietaną 11zł, bubble z lodami 25zl, piwo w żabce 7zl, nie ma tragedii naprawdę.