Wpis z mikrobloga

Nie mam siły do przegladania tych aut, trzeba zabulić 12k za stare auto aby miało chociaż trochę mniejszy przebieg, ale i tak na koniec okazuje się, że może i przebieg mniejszy, ale liczony dopiero od rejestracji w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

12000 zł za sprawnego peżota 207, który nawet nie ma tylnych szyb elektrycznych. Tyle siana i kręcenie gałkami do szyb xD

#samochod #samochody #auto #pierwsze4kola #motoryzacja
  • 16
@gzymspiwniczny: > w #!$%@? lecą nadal w vinami i innymi danymi aby tylko nie wyszło, że są szkody w życiorysie

XD.

Nie zebym bronil handlarzy , bo wiadomo, ze patologia czesto sroga, ale nie przesadzasz oby za bardzo?

Kupujesz kilkunastoletnie wozidelko i przeszkadzaja Ci wczesniejsze szkody? Z prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia praktycznie kazdy taki woz mial szkode wczesniej. Kwestia, zeby sprawdzic jak duza byla i czy naprawiona uczciwie. Mozesz trafik jakiegos
@bigger patrzę na to w ten sposób, skoro mogę kupić za określoną kwotę samochód marki a i b to wolę wybrać ten bez szkód. Skoro ta sama fura, podobny przebieg to wolę takie z mniejszym ryzykiem awaryjności czy rdzawienia bo było prostowane.

Nie wiem co w tym takiego złego, że wydając pieniądze nie chcę ich wyrzucać na graty, ktore akurat ktoś trzyma na placu. Młodym to się w dupach poprzewracało co (
@gzymspiwniczny:

skoro mogę kupić za określoną kwotę samochód marki a i b to wolę wybrać ten bez szkód.


Rzecz oczywista i nie podlegajaca dyskusji. Alee.... ;-)

Kilkanstoletnich aut za okolice dychy nie ma bezszkodowych. Poprostu nie istnieja. I mowie to z perspektywy tysiecy (!) przerzuconych pojazdow. Jakas pojdyncza sztuka, jedna na kilkaset sie moze trafi niemalowana, ale tak naprawde to wyjatek potwierdzajacy regule. A szkody to nic zlego. Nie ma sie
@bigger kiedy jestem zdecydowany to jadę i ogladam, jak się wszystko podoba to daję sobie jeden dzień na otrzeźwienie, kupuję raport, następnego dnia kolejne oglądanie, podpytanie jak cos sobie przypomne i biorę.

Grzęznę na raportach, co innego kiedy ktoś mówi, że bezwypadkowe i patrzę w raport a tam #!$%@? przód, a co innego jak ktoś mówi jak faktycznie było. Nie będę sponsorował z każdym autem 2h oględzin na podnośniku aby sprawdzić co
kiedy jestem zdecydowany to jadę i ogladam, jak się wszystko podoba to daję sobie jeden dzień na otrzeźwienie, kupuję raport, następnego dnia kolejne oglądanie, podpytanie jak cos sobie przypomne i biorę.


@gzymspiwniczny: W tym modelu obecnie nie kupisz samochodu. On poprostu zniknie i sprzedadza go komu innemu.


Chyba,ze bedziesz mial, duzo, duzo, duuUUUUzo szczescia. Ale oto obecnie dzis nie jest latwo.

O raportach juz wspomnialem. Nie opieral bym na nich procesu
@bigger nie proszę nigdy o dodatkowe zdjęcia, ogólnie jak ktoś nie ma nic do ukrycia to zawsze coś odpowie, janusze chcą żeby jak najszybciej ściągać na plac bo nie zależy im na zadowoleniu kupujących. Tak jak napisałem wyżej, gdybym byl mocno zainteresowany to nie pytałbym o dodatkowe zdjęcia tylko pojechał i obadał furę, a to jak komunikacyjnie rozegrałby handlowiec to inna sprawa.
ogólnie jak ktoś nie ma nic do ukrycia to zawsze coś odpowie


@gzymspiwniczny: ale i ten, który ma coś do ukrycia i jest świnią i ten, któremu się po prostu nie chce (bo auto i tak mu się sprzeda w ciągu killku dni) napisze Ci, że nie ma czasu robić zdjęć dowodu albo nie odpisze w ogóle.

Jak odróżniasz krętaczy i patusów od tych "uczciwych", którzy po prostu nie głaskają po
@gzymspiwniczny: przecież z tyłu i tak najczęściej nikt nie siedzi to ta elektryka szyb na #!$%@? ci tam potrzebna jest, ja swoim autem przez te 8 lat to myślę że wystarczyłoby mi palców żeby się doliczyć ile razy kogoś z tyłu wiozłem dalej niż jakoś po mieście
a 207 to kupa, jedyna dobra benzyna jaka w nim była to wkładali ją tylko w pierwszym roku produkcji, lepiej rozejrzeć się za 206+