Wpis z mikrobloga

nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że XI stracili w #!$%@? na wartości jak zaczeli sie pojawiać na galach fame mma i high league, cóż za nowość że influencerzy dla fejmu i kasy zrobia doslownie wszystko, propsy dla rafonixa że jako pierwszy mial odwage powiedzieć jak oni są wszyscy zaklamani. Smieszne jest tez to jak zmienily sie standardy i community influencerów, jak teraz kazdy szybko zapomina o kazdej dramie, teraz gdyby taki Fubu czy Dis #!$%@? to co #!$%@? wczesniej, kazdy zapomnial by po 1 tygodniu, a teraz jak wyciekaja nudesy, nawet gejowskie seks taśmy, to na nikim nie robi to większego wrażenia, az strach pomyslec co będzie standardem za kilka lat. Xayoo to w #!$%@? inteligentny gość zbudowal sobie tak silne community że nawet jak ciśnie widzów od zjebów to ich to bawi. Od japczana to juz od dawna #!$%@?ło, wkoncu wyszlo na jaw jakim jest smieciem, prostakiem i widac to bylo juz wczesniej tylko standardowo jak to u nich kazda krzywa akcja zostawała mistrzowsko obracana w żart przez scenariusz ktory pisał xayoo lub suchar bo od reszty jezeli chodzi o inteligencje są 2 lvle wyżej #xayoo
  • 6