Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy o co w końcu chodziło na tym OML?
9 czerwca było info ze do obiegu wchodzi 48mln akcji

Jak rozumiem wywalone zostaly w piątek, tylko dlaczego akurat wtedy? Dalo sie to jakoś przewidzieć?

Przy aktualnej cenie lepiej wywalic i czekać niżej czy trzymać?

#gielda
  • 13
@essos: Jeszcze z rok temu, pamietam ze niejeden tutaj pisal, ze z gamingow to dobra spółka z przyszłością. A teraz nikt nawet nie wie co sie tam dzieje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@essos: tego kto pisał, że to spółka z przyszłością to za jaja trzeba powiesić. Spółka jest notowana na NC, który rządzi się innymi prawami, w dodatku masz w akcjonariacie januarego, który lubi dymać innych o czym Ci już wcześniej pisałem. Spadło to spadło, mowa o wagonie akcji była już od dawna, więc mogłeś się tego spodziewać. Pytasz się czy trzymać czy wywalić.. a pod co kupowałeś? Jaka była Twoja strategia kupując
@Rossomak: Kupowałem to tylko z myslą o kółku, aczkolwiek cena wydawała sie niska, wiec "w razie czego powinno odbić". Brałem w okolicach 2,6, ale ze potem kurs sie zwalił o 10% czy wiecej. Potem usredniłem przy 2.46 i kolejny raz 2.36 z myslą ze powinno odbić chociaż do 2,5 czyli mojej średniej, jednak nie odbijało. Spadło w okolicach 2, nie do konca wiedzialem dlaczego, a potem -60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essos: skoro nawet nie zerknąłeś na fundamenty, tylko z nadzieją, że odbije, to chyba nie można Ci ani pomóc albo doradzić. Może zostaw sobie na pamiątkę
@essos: emisja 48 milionów akcji na jakimś gównie z NC które zrobiło jak do tej pory wielkie nic poza emisją swoich gównowartych akcji xD

A nie, na swojej stronie mają info o jednej grze, o której chyba nikt nie słyszał.

Skąd wykop bierze takie cuda, to ja nie wiem, tagowicze wpisują randomowe znaki i tak szukają tickerów?

Otwiera się listę spółek notowanych i wybiera w ciemno?
A nie, na swojej stronie mają info o jednej grze, o której chyba nikt nie słyszał.


@Filipterka25: Nie no, Ghostrunner akurat miał rozgłos

Skąd wykop bierze takie cuda, to ja nie wiem, tagowicze wpisują randomowe znaki i tak szukają tickerów?

Otwiera się listę spółek notowanych i wybiera w ciemno?


@Filipterka25: O OML kiedyś usłaszałem na wypoku. Zresztą jak spada to kazdy mądry, ale dlaczego takie gowno kosztowąlo nawet 20zł. No
@essos: Nie kółkuje się spółek z małym capem, małym obrotem i takich z którymi nie chciałbyś zostać na dłużej jak kółko nie wyjdzie.

Z tego co pisałeś to wszystkie 3 czerwone flagi.
@essos : gry może i robią dobre, Ghostrunner był świetnym tytułem. Ale od strony biznesowej to porażka, Janruary razem z AiG zrobił ich bez mydła. Teraz nawet praw do IP nie mają.

A podjęcie decyzji o emisji 3 000 000 akcji w ramach programu motywacyjnego dla zarządu, argumentowane następująco "Akcjonariusz wskazał, że w jego ocenie uzasadnione i konieczne jest przeprowadzenie emisji akcji skierowanych do członków Zarządu Spółki. Taka emisja,mająca w założeniu
@wyleszczony: A apropo wprowadzania tych 48mln akcji...

9 czerwca było takie info

Zarząd One More Level S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Spółka) informuje, iż w związku z podjęciem przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w dniu 21 kwietnia 2022 r. uchwały nr 395/2022 w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynek NewConnect 48.000.000 akcji serii B Spółki o wartości nominalnej 0,10 zł każda, w dniu 9 czerwca
Nie kółkuje się spółek z małym capem, małym obrotem i takich z którymi nie chciałbyś zostać na dłużej jak kółko nie wyjdzie.

Z tego co pisałeś to wszystkie 3 czerwone flagi.


@markier: Akurat wlasnie ja sie staram dobierac takie spolki co mają nieduzy obrót, bo wtedy łatwiej cos przewidzieć po arkuszu zleceń. Jak probowalem tam gdzie wieksze obroty, to częściej traciłem. Robie tak od pol roku i ogolnie ejstem na plus,