Wpis z mikrobloga

@chrabia_bober: Co to za papryczka ta jasno zielona po prawu u góry? W sensie z jakiegoś słoika? Kojarzę coś takiego z deski serów/wędlin/antipasti z jakieś knajpy. Tylko była pocięta w centymetrowe kawałki i była dosyć ostra, mocniejsza niż typowe zielone jalapeno ze słoika.
@Lehu31: nie wiem, google nie wiele mówi na frazę rumuńska papryczka. Co do ostrości nie jestem żadnym kozakiem, amator zwykły ale wiem, że były ostrzejsze niż te zielone jalapeno ze słoika co są na foto po lewo u góry.
@Vadzior: imho najlepszym pomyslem jest kupienie tego: https://allegro.pl/oferta/kuhne-papryka-peperoni-marynowana-sloik-370ml-9205970530

Wg mnie jest spora szansa, ze kupisz to stacjonarnie w jakims Kauflandzie, oni maja produkty marki Kuhne. Ogolnie polecam te marke, maja tez takie fajne relishe - ogorkowy i ogorkowy z musztarda.

Mozesz tez zrobic sobie zamowienie na ich stronie, moze akurat czegos wiecej potrzebujesz (chociaz szczerze mowiac nie maja tu nawet pol oferty na stronie). Tak patrze, ze maja 2PLN taniej te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabojcza_Rozowa: @Lehu31:
Ogóreczki z lodóweczki.
A papryczki z szczyptą goryczki.

A tak szczerze to marki wam nic nie pomogą bo przybywam za granicą. Jedno co mogę powiedzieć to że szału nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te papryczki są takie sobie, za miękkie i mają taki nijaki octowy smak, kraj pochodzenia jest napisane EU ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ogórki zwykłe konserwowe,