Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: Na Soko przez wiochy to jest trasa przez Stanisławów. Ale nie jest jakoś wybitnie spektakularna. Druga trasa to przez Mińsk Mazowiecki, tam chyba S2 kawałek jest. A sam cruising, to ja bym Wawę obleciał dookoła. Piaseczno, Grodzisk, Marki i tak jakoś na obkrętkę. W Kałuszynie jest zalew.

Ja to zawsze wolałem po mieście się toczyć...
@EnderWiggin: No nie musisz na Stanisławów jechać tylko odbić w lewo w drzewa, tam są fajne zawijasy, tylko trzeba na Googlu pozaznaczać sobie piny by się w szutr nie #!$%@?ć jeśli auto się nie nadaje. Tak, zasadniczo do Kałuszyna jest A2, a potem zwężą się do krajówki. W każdym innym kierunku to próżno szukać wiodczków, typowe mazowieckiego pola, zagajnik, pola, wieś...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: W rzeczy samej. Tamtego kierunku akurat nie polecam, chyba że chcesz przegonić auto i sprawdzić jego granice albo faktycznie nad zalew Kałuszyn. A tak to bym proponował wyjazd na Grójec i tak od lewej od Wawy po łuku po górze.

Kilka lat temu był jakiś wysyp meteorów, to sobie wyjechaliśmy gdzieś na północny zachód na wioski, to przez rondo przebiegała loszka z piatką małych dziczków.