Wpis z mikrobloga

Aloha!
Mam pytanie do znawców lub do ludzi którzy mają jakieś większe pojęcie jeśli chodzi o #mikrokoksy i #silownia. Mianowicie marzy mi się wyglądać +/- jak Wolverine z X-Mena. Dorzucam zdjęcie. Coś tam w necie jest, ale jeśli chodzi o siłownię, to były podejścia, ale mocno amatorsko.
Wchodzi mi powoli kryzys wieku średniego. I czuję, że ostatni gwizdek, aby coś zmienić. Dużo piwska i kebabów+ fajki. Jestem tym wszystkim mocno zmęczony. Czuję, że stać mnie na więcej i z chęcią podejmę wyzwanie.
Pewnie #dieta też się przyda.
Za konkretną pomoc jestem w stanie zapłacić.
178cm wzrostu, 89kg, 36 lat.
Thank you grom the mountain!
Pobierz Wilk86 - Aloha!
Mam pytanie do znawców lub do ludzi którzy mają jakieś większe pojęc...
źródło: comment_1656419872hY96jufLW8pFMMH4Lbr2vE.jpg
  • 25
@Kasahara: 2,5 roku temu ważyłem 80kg. Mam za sobą 3 lata pracy na rusztowaniach modułowych (same duże obiekty i ciężka praca) dalej mam kaptury, odznaczające się barki i szerokie plecy, tylko doszedł bemben i cycki trochę wiszą :D
Szedł bym w tym kierunku choćby, żeby mieć ten "zarys". Nie wykluczam "igły" w późniejszych etapach ;)
Ok. Zaczynamy lepić. Dieta, to podstawa, ale jakie ćwiczenia i ile razy w tygodniu? Czy dieta jest stała, czy też się zmienia z czasem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wilk86: chciałeś mojej rady, oto moja rada:

*ćwiczenia oddechowe i wzmacnianie mięśni oddechowych

*praca nad mięśniami głębokimi

*praca nad postawą, sylwetką, szeroko pojęty "alligment", od stóp do czubka głowy

*ćwiczenia izometryczne

*medytacja

Mówię to z pozycji osoby, która całe życie ćwiczy na sucho. Jednak dopiero po zdaniu sobie sprawy z powyższych rzeczy zrobiłem niesamowity progress w bardzo krótkim czasie. Jakby odblokowałem ciało, które gwałtownie koryguje się do swojej najbardziej ergonomicznej sylwetki.
Pobierz sielka - @Wilk86: chciałeś mojej rady, oto moja rada:

*ćwiczenia oddechowe i wzmacni...
źródło: comment_1656439038igw1AJpPfLMcFyBBTQjJR2.jpg