Wpis z mikrobloga

Taką rozkminę mam, ale w222 brzydko się starzeje, z zewnątrz przykuwa uwagę swoją wulgarnością i pewnością siebie (takie mam odczucie jak zawsze widzę tą eskę xD) ale wnętrze przed liftowe na dzień dzisiejszy jest dla mnie mega słabe, te ekrany z taką grubą ramką, wyglądają bardzo słabo, ratuje to polift ale to jeszcze w miarę świeży wypust a pamiętajmy że pierwsze w222 opuściło fabrykę w 2013r więc jeszcze nie tak dawno temu, a proces starzenia się dla mnie jest bardzo szybki, dla porównania w221, generacja która fabrykę w Sindelfingen zaczęła opuszczać wrześniem 2005r dla mnie do dziś wygląda elegancko i świeżo, nie ma do czego się doczepić, zegar cyfrowy ale w ,,opakowaniu'' tradycyjnego, od multimediów ładnie wkomponowany a nie jeb tablet ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że gdyby naładować w221 trochę nowszą technologią to znów mogła by być to topowa generacja, uważam również za za kilka/kilkanaście lat będziemy wspominać ją jak w140. Ciekaw jestem waszej opinii zapraszam do dyskusji.
#sclass #sklasa #mercedes #motoryzacja #samochody #przemyslenia
Pobierz l3gend - Taką rozkminę mam, ale w222 brzydko się starzeje, z zewnątrz przykuwa uwagę ...
źródło: comment_1656427834eDVl81kjmmH5vpVVIGmgGE.jpg
  • 9
@l3gend:

uważam również za za kilka/kilkanaście lat będziemy wspominać ją jak w140


Oczywiscie, ze tak bedzie. Nawet jestem w stanie sie pokusic o stwierdzenie, ze w220 tak bedziemy wspominac.

Poza problemami z korozja uwazam go za fantastyczny samochod.

W221 laduje sie teraz w dolek cenowy. Mozna tanio kupic i sprobowac "fajnego" pojazdu.
@bigger: Z tym dołkiem to różnie bywa, ja kupiłem swoją S500 7 lat temu w bardzo dobrym wyposażeniu i stanie a na dodatek polski salon i jak tak patrzę, to wiadomo można kupić za 40k ale za fajną trza zapłacić nadal