Wpis z mikrobloga

k0biety: są równe mężczyznom, więc mają równe prawa i najlepiej żeby zarabiały tyle samo
też k0biety: nie mogą rywalizować z mężczyznami kompletnie w niczym, bo zawsze przegrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #takaprawda #rownouprawnienie #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #przegryw
Pobierz
źródło: comment_16564367309Q3IiVv81Lb7xLkYpaYguR.jpg
  • 17
@swiety_spokoj: @Zjedzon:

I co w związku z tą wiedzą? Będziecie od tej pory olewać wszystkie kobiety jak leci, bo uznacie je za niegodne być z wami czy uprawiać z wami seksu, gdyż staniecie się hipergamicznymi bestiami dla których kobieta ma być lepsza bądź równa wam we wszystkim, nawet we wzroście i w sikaniu na stojąco? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będziecie od tej pory olewać wszystkie kobiety jak leci, bo uznacie je za niegodne być z wami czy uprawiać z wami seksu, gdyż staniecie się hipergamicznymi bestiami dla których kobieta ma być lepsza bądź równa wam we wszystkim, nawet we wzroście i w sikaniu na stojąco? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: nie wiem co zrobi reszta - ja osobiście zawyżyłem swoje wymagania, ale nie w cechach typowo
@swiety_spokoj: czy jest na świecie choć jeden facet, który mówiąc "kobieca" albo "taką chcę do związku" nie myśli tylko o sobie ("ma zadbać o chłopa" czyli być jego służącą, która swoje własne potrzeby stawia na samym końcu, mimo że chłop nigdy by nie ustawił jej na piedestale) i nie ma na myśli gotowania?
czy jest na świecie choć jeden facet, który mówiąc "kobieca" albo "taką chcę do związku" nie myśli tylko o sobie ("ma zadbać o chłopa" czyli być jego służącą


@AlienFromWenus: czy jest na świecie choć jedna kobieta, która mówiąc "męski" nie myśli sobie o wole roboczym zarabiającym 2 lub 3x tyle co ona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro zarabiam 2x tyle co przeciętna różowa to logiczne są wymagania,
Różowe powinny więc nadrabiać i masować plecki niebieskim skoro są słabsze i najczęściej w związku czerpią korzyści materialne.


@swiety_spokoj:

Nie moja wina że z powodu biologii i genów mam mniej siły fizycznej niż facet i mam mniej niż facet zawodów do wyboru w których mogłabym zarabiać tyle co on. Jednak to jak mnie natura stworzyła nie upoważnia facetów do oczekiwań, że będę im usłużna. To tak jakby oczekiwać od czarnoskórego, że
mam mniej niż facet zawodów do wyboru w których mogłabym zarabiać tyle co on


@AlienFromWenus: masz do wyboru tyle samo zawodów, a statystyki wskazują że w rekrutacji na to samo stanowisko umysłowe częściej wygra kobieta, pod warunkiem że ma równe kompetencje. Mało tego - jeśli ma nieznacznie mniejsze - to również wygra. Ponad to - kobiety są dużo rzadziej dyskryminowane w zawodach męskich, niż mężczyźni w zawodach kobiecych.

Jednak to
Jest to oczywiście skrajny przykład - ale jeżeli kobieta zarabia 20% mniej to sprawiedliwe będzie jeśli będzie w domu wykonywać 25% więcej pracy niż facet.


@swiety_spokoj:

Ta, chłop wróci do domu z roboty i może sobie odpocząć a kobieta już nie, bo musi robić w domu. A potem kwik dlaczego baby są zaniedbane, nie mają pasji itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobiety są w większości dziś bez żadnej wartości, bo mają takie zdanie jak Ty, a jednocześnie nie wnoszą na stół żadnej innej wartości.


@swiety_spokoj this, dlatego jesli nie jest sie chadem (mozliwosc ons i fwb) i dobrze sie zarabia to nie ma sensu wchodzic w glebsze relacje z kobietami niz kolezenskie. Zaspokajac mozna sie na #divyzwykopem skoro tak czy owak trzeba płacić, a koszt emocjonalny (kłótnie, zdrady, fochy) jest znacznie mniejszy