Wpis z mikrobloga

@P0lakowKr0l: flakon teścia na ile ci wystarczy? Ile wydasz na badania profilaktyczne? Na dodatkowe środki jak ewentualne inhibitory aromatazy, hormon wzrostu, ewentualne osłonki na wątrobę, albo środki rozrzedzające krew jeśli ci wywali hematokryt?
Niestety, żeby z głową wejść na cykl, trzeba mieć gruby portfel i sporo oleju w głowie.
Wiem, że twój komentarz to prawdopodobnie beka, ale jednak polecanie nieznanym sobie użytkownikom sterydów to pchanie ich w problemy.
Zresztą porównywanie czegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS:

hormon wzrostu, ewentualne osłonki na wątrobę,

Po co to komu, w sensie hgh wiem po co ale przecież to nie konieczność

Wierz mi, kolesie na bombie kupują jeszcze więcej suplementów niż naturalne.

W sumie to nie kupiłem nigdy żadnych poza przeterminowanymi dostinexami z Turcji po dwie dychy za opakowanie
@P0lakowKr0l: cóż, to ich zdrowie i ich sprawa, natomiast uważam, że dopóki nie zarabiasz na sporcie mocniejszy doping nie opłaca się, głównie przez skutki uboczne. Ewentualnie jakąś terapia zastępcza gdy teść uderzy w podłogę.
@Towarzysz_Pawulon:

Hormon w małych dawkach powinno się bić przy każdym cyklu. Temat wałkowany milion razy. Oczywiście, jak piszesz, to sprawa opcjonalna, ale ja pisałem o tym jak to powinno wyglądać jeśli ktoś chce zminimalizować skutki uboczne.

Osłonki na wątrobę imho obowiązkowe zwłaszcza przy środkach oralnych. Ale sam fakt podniesionego ciśnienia na cyklu naraża ją na szwank, więc i tak warto.

Co do tego kupowania suplementów to generalizuję i piszę z własnych