Wpis z mikrobloga

Sprzęt już w moich rękach. Nie bardzo mam ekipę na dzisiejszy spacer pod mogiłę zmarłych na cholerę, więc chyba pójdę sam go sprawdzić xD.
Choć nie zdziwi mnie jak w tamtym miejscu nic się nie będzie działo, bo nigdy nie słyszałem o aktywności paranormalnej w tamtym miejscu, więc myślę, że efekty będą dopiero podczas wizyty w DPSie w Pieczonogach.
Odpalę narazie i zobaczę z czym to się je w ogóle xD.
#paranormalnemirkowyznania #duchy #paranormalne
LubieChleb - Sprzęt już w moich rękach. Nie bardzo mam ekipę na dzisiejszy spacer pod...

źródło: comment_1656503669w56zhAbJFdC5uriVb1wtVv.jpg

Pobierz
  • 114
@shitman6: wiem, że dalej funkcjonuje. Znajomy tam pracowal 9 lat to z nim jadę - on załatwi wejście i nocleg. On i jego koleżanka byli świadkami dziwnych rzeczy - odgłosy kroków z pustego strychu, stukanie w drzwi, stukanie w pusta szafeczke obok której kumpel stał. Mówi kumpel że jak szukali źródła kroków to przechodząc obok pustego pokoju usłyszał westchnienie czując oddech przy samym uchu. Najbardziej poryte było jak jedna pracownica idąc
coś mi się przewinelo, że większość to fake / słowa z stacji radiowych


@raxar77: przecież to chyba logiczne, że takie coś czy każde inne urządzenie wyłapuje jakieś fale ze stacji rozsyłane w każdym kierunku i potem wielokrotnie odbijane czy to od Ziemi czy od atmosfery. Nie da rady nagrać nic paranormalnego gdyż nawet przyjmując że duchy istnieją to z definicji duch jest czymś niematerialnym - więc nie da się tego w