Wpis z mikrobloga

Drodzy Panowie, Drogie Panie!
Przypominam, abyście nie zapomnieli

Data: 02.07 (sobota)
Godzina: 08:16 (tak, żeby wrócić przed największymi upałami) 
Miejsce zbiórki: budynek Lotu.

W sobotę ma być 23°C, brak deszczu i lekki wiatr. Zapowiada się pogoda idealna. 

Jak ktoś z Mireczków jedzie #wisla1200 to możemy pojechać zbić pionę! 
Trasa: zgodnie z sugestią - jedziemy obczaić przekop Mierzei. Szczegóły dogadamy.

Wyjdzie w okolicy 120 - 140 km.
Trasa raczej płaska, tempo raczej turystyczne (24 - 28).

Rynsztunek obowiązkowy: 
- kask
- oświetlenie
- bidon 

Warto wziąć krem z filtrem! 

Gwarantowane atrakcje:
- #wmordewind
- heheszki
- zaliczenie lipcowego Grand Fondo na Stravie
- kawka w makusiu w Nowym Dworze Gdańskim
- kolarska opalenizna (jeśli się nie ma jeszcze)

Jakby ktoś był pierwszy raz i nie był pewien czy ja to ja, będę miała koszulkę w kolorze neon pink. 

Wymagania: nie ma #!$%@?, chyba że będzie, to na własną rękę. Moim osobistym wymagankiem jest szacunek dla innych uczestników tejże akcji, czyli jak ktoś odpadnie to nie zostawiamy go na pastwę losu i wiatru oraz to, żeby mnie ktoś zmienił od czasu do czasu, bo tak to ja mogę prowadzić ¯\_(ツ)_/¯

A no, ze względu na diabelską godzinę, proszę o info na priv jak ktoś się wybiera, żebym nie wstawała nadaremno :D

#rowerowetrojmiasto #rower #ruszgdansk #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Pobierz
źródło: comment_1656516086vrFw8JSPlwBMQ1ZfPzhF7E.jpg
  • 12
@beksajt: @Zkropkao_Na: Szkoda że nic w moim kierunku, ale przyznaję, że na południe od Gda jest tak płasko, że już bardziej się nie da :( Z chęcią kiedyś do Was dołączę, ale ciężko mi z dopasowaniem się do konkretnego terminu. A trasę do przekopu to odradzam, bo ruch samochodowy jest ogromny, a letni weekend i wakacje to dramat, bo na szosach raczej na ścieżki i w las nie zechcecie się