Wpis z mikrobloga

Przypominam, że tylko z racji urodzenia się facetem zapotrzebowanie kaloryczne jest większe
Czemu facet musi płacić tyle samo za jedzenie co kobieta? w knajpach płacimy tyle samo za tą samą porcje, a by realnie się najeść potrzebujemy więcej żywności, średnio to 500 kcal dziennie już nie wchodząc w szczegóły jaka to powinna być żywność, białko, witaminy itp.
Żyjemy w cywilizowanym państwie które nie potrafi zapewnić połowie swoich obywateli nawet nie równego dostępu do środków higienicznych ale do takich podstaw podstawy jak żywność na równym poziomie co według mnie jest skandalem
Ile państwo by wydało na automaty które wydawały by mężczyzną deficyt kaloryczny ? na pewno mniej niż kosztuje patologia która wiążę się z tym zjawiskiem.
#blackpill #przegryw #pieklomezczyzn #pieklokobiet #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 55
@harold97: przypominam, że większość przestępców to faceci. Dlaczego kobiety mają ponosić taka sama odpowiedzialność jak faceci kiedy ewidentnie nie stanowią zagrożenia dla społeczeństwa takiego jak facet? Kary dla mężczyzn powinny być zwiększone, być może specjalnie dla nich powinna wrócić kara śmierci. Skandal.
@harold97 Ja nie rozumiem dlaczego nie ma opcji połowy porcji. Zawsze kupuję całą i połowę wyrzucam () Też mi się wydaje, że powinien być podział na damską porcję oraz męską
@harold97: przypominam, że większość przestępców to faceci. Dlaczego kobiety mają ponosić taka sama odpowiedzialność jak faceci kiedy ewidentnie nie stanowią zagrożenia dla społeczeństwa takiego jak facet?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: może dlatego że kara się za czyn dokonany a nie jego prawdopodobieństwo?

I tak kobiety dostają niższe wyroki mimo popełniania tych samych przestępstw co mężczyźni

Also, mężczyźni żyją krócej, więc na logikę to kobiety powinny mieć większe kary, bo procentowo wedle tego ile