Wpis z mikrobloga

@danoneek: Wiadome, że to jego czuły punkt, opłacać 4 dzieciaki przy dużych przychodach to pewnie kosmos, widzi ilu starych youtuberów zniknęło bo zasięgi pospadały, jego główny content to ruletki do cs'a i zasięgi kilkukrotnie niższe niż kiedyś, prędzej czy później też zniknie z yt (dużo większe szanse niż taki zyniak). Jak nie będzie miał okazji dymać dzieciaków na burgery w foodtracku za 4 dychy, robić scamów na ruletkach, czy okradać twórców
@d3cybelek: To jest potwierdzone info? Bo aż nierealistyczne jak tak myślę w jaki sposób musi rozliczać dochód z walk, promowań czy udziałów. Urząd potrafi się #!$%@?ć do umowy gdy cena jest mniejsza niż rynkowa a on legalnie oddaje komuś 100% wynagrodzenia pro bono? Ciekawe jak wygląda jego argumentacja w takim us. Nie znam się na takich krętactwach ale nie wiem czy jest to możliwe
@mrpickles_: @heatblast1221: przecież jedyną nieruchomość jaką on ma to ta po rodzicach. Jak ostatnio się spruł jak ktoś go nazwał alimenciarzem to powiedział coś w stylu „każde moje dziecko dostanie mieszkanie po 18tce a twoje co dostanie?” Tylko że zapomniał dopowiedzieć że mieszkania będą robione z warsztatu w momencie gdy dostanie go od ojca. Sam nawet sie wygadal w ktoryms z odcinkow z rafonem, że druga czesc warsztatu bedzie zrobiona
@KELO9550: Ktoś tu kiedyś to dokładnie opisał i mniej wiecej sie zgadzało. Co do walk to popatrz na Najmana, tyle walk dał a oficjalnie nie ma kompletnie nic i kazdy komornik rozklada na nim ręce. A co do biznesów itd. to tak większość można sprawdzić w KRS i są albo na jego siostre albo na ojca a on jak juz to ma malutki % udzialow.