Wpis z mikrobloga

1803 + 1 = 1804

Tytuł: Mit motywacji. Jak grać, żeby wygrać
Autor: Jeff Haden
Gatunek: biznes, rozwój osobisty
Ocena: 6/10
ISBN: 9788366140110
Tłumacz: Kaja Gucio
Wydawnictwo: Marginesy
Liczba stron: 272
Forma książki: audiobook

Nigdy nie miałem przekonania do audiobooków, gdy ich słuchałem i przy okazji coś robiłem nie potrafiłem się na nich skupić w stu procentach. Ostatnio stwierdziłem, że może uda mi się połączyć przyjemne z pożytecznym i spróbuję słuchać ich podczas jazdy na rowerze, i to w dodatku tylko z konkretnej dziedziny, a mianowicie - #rozwojosobisty (lubię książki z tej dziedziny ale czytanie ich też idzie mi jak krew z nosa xD).

Na pierwszy ogień poszła książka autorstwa Jeff’a Haden’a „Mit motywacji”. Najważniejszym przesłaniem płynącym z niej jest to aby ustalić sobie cel (jak śmiały nie byłby) do którego dążymy, a następnie … o nim zapomnieć i realizować plan, który sobie założyliśmy. Plan i rutyna to podstawa.

„Wydawało mi się, że motywacja jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia żmudnego procesu nauki – iskrą niezbędną do tego, żeby w ogóle zacząć działać. A tak naprawdę motywacja to rezultat. Motywacja jest jak ogień, który zaczyna płonąć, dopiero kiedy go rozpalisz – własnoręcznie i mimo trudności – a żywi się satysfakcją z tego, że widzisz, jak się rozwijasz.”


Z chęcią przyjmę podpowiedzi na kolejne pozycje dotyczące samorozwoju z którymi, warto się zapoznać podczas kolejnych wypraw. Dla tego taguje też #rower xD

#czytajzwykopem #ksiazki #bookmeter #audiobook
Pobierz Mfalme_Kitunguu - 1803 + 1 = 1804

Tytuł: Mit motywacji. Jak grać, żeby wygrać
Aut...
źródło: comment_1656587633yZ1e1nrizu4MCvS94kbhYi.jpg
  • 2
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-07-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: nauki społeczne
Liczba stron książki: 272

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Narzędzia tytanów Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, iko... - najnowsza recenzja usera konik_polanowy ★★★ (5.0 / 10) - Wpis »
2\.