Wpis z mikrobloga

#gitaraelektryczna

Chciałbym czasem odejść od laptopa i mojego ulubionego BiasFX i przenieść się do salonu. Monitory aktywne łatwo przenieść, gorzej z kompem i okablowaniem, więc pytanie czy NUX MG300 da radę do grania metalu? Dodam, że moje gusta są raczej wyżyłowane i póki co tylko Bias FX (w kategorii programów tego typu) daje radę. Więc czy może w podobnej cenie znajdę coś lepszego od tego Nuxa?
P.S. sprzedaję Zooma G1 four - nie był zły, ale jednak to nie to
  • 13
@Mr_Hand_of_Fate: Ok to spytam tak, bo się za bardzo nie znam

Mooer
wersja GE 150 posiada także w pełni funkcjonalny silnik impuksów IR, zdolny do wgrywania wszelkich zewnętrzych, ulubionych sygnałów IR w próbkach 2048 pts

Nux
MG-300 oferuje rozdzielczość 512 próbek odpowiedzi impulsowej. Możesz ładować pliki IR innych firm za pomocą oprogramowania do edycji NUX QuickTone. (MG-300 obsługuje format wav 48kHz.) W urządzeniu znajdziemy wbudowane 25 symulacji kolumn IR

Który lepiej
@kuroszczur: Jest to argument :)
Poza tym, głównie IR zrobią robotę. Mój kolega na POD HD potrafił dzięki impulsom ustawić takie brzmienie, że portki spadały. Oczywiście POD nie obsługiwał IR, musiał wgrywać je do DAW, ale już 10-12 lat temu algorytmy symulacji były na tyle dobre, że na nagraniach ciężko było się zorientować.
Mooera GE 300 sobie bardzo chwalę ze względu na responsywność i świetną jakość symulacji. Gdybym miał po tym