Wpis z mikrobloga

@atasze: Ehhh xd chlopie… jestem żołnierzem Wojska Polskiego, patriotą. Dam sie pociąć za ten kraj.
Czasami ludzie nie mają kompetencji aby o czymś gadać. Stosowanie głodu jako metody walki jest zabronione przez konwencje i stanowi zbrodnię wojenną. Ogólnie to sram na ruskich, ale chodzi o to ze trzeba pewne normy albo chociaz pozory zachowywac, tylko po to, aby nie byc posadzonym o dokladnie TO SAMO.
@sylwke3100: Zatem zagłodziłbyś ludność? Bo raczej nie są samowystarczalni.


@Czyste_Buty: doprowadziłby do skrajnego załamania gospodarczego w Kaliningradzie, tak aby ludność doprowadzić do buntu przeciwko władzy. Wtedy lokalna władza musi zacząć balansować, może nawet uda się doprowadzić do referendum o uzyskanie autonomii.
Oczywiście że trzeba cisnąć, szkoda że się tak pieścimy z kacapami.
Ja uważam że NATO powinno iść może nie w zniszczenie Kaliningradu ale w jego totalną blokadę - łącznie z utrudnieniem dostępu do drogi morskiej czy lotniczej.


@sylwke3100: ja uważam, że NATO powinno profilaktycznie #!$%@?ąć atomówkę na Moskwę i Petersburg, a potem powiedzieć, że planowali na Ukrainę, ale rakiety zmieniły tor, a później profilaktycznie wejść tam z artylerią, trochę piechoty i wtedy możemy porozmawiać o rozmowach pokojowych
@cerastes: Pieścimy się, bo graniczymy z tymi #!$%@?, ale nie to jest najgorsze.
Stosunek NATO do zewnetrznej „granicy NATO” a wiec Polski, litwy jest taki ze nikt tu nie chce zmilitaryzować naszych krajów. Polska powinna byc uzbrojona jak Izrael, ze w razie konfliktu z Polską, bedzie naprawdę #!$%@?. Poki co dupę ratuje nam samo istnienie w sojuszu, wysokie morale i jako tako informacyjne przygotowanie… ale to mało.