Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę pracować z k0bietami, dosłownie w każdej pracy w której zaczynałem od poziomu juniora kobiety były strasznie chamskie dla nowego pracownika, nie potrafiły niczego wytłumaczyć, oburzały się jak zadawałem pytania bo przecież to oczywiste i jakim prawem ja w ogóle o to pytam, a jak już z łaski odpowiedziały to zazwyczaj nie wyjaśniały całego problemu tylko jakiś mały wycinek xD Tymczasem faceci zawsze pomocni, sami zagadywali jak widzieli że nie jestem czegoś pewny, jak o coś zapytałem to nie odpowiadali z niechęcią tylko siadali ze mną jak mieli chwile i robili mi szkolenie. Po 3 latach w obecnej pracy jestem o wiele bardziej kompetentny niż te te rury które oburzały się że nowy pracownik może nie wiedzieć wszystkiego, nie moge się doczekać jakiego gula złapią przy promocjach na seniorów w listopadzie xDD. Najgorsze że jakieś 80% pracowników to faceci ale ja zawsze mam takiego farta że trafiam do zespołu w którym większość to k*biety.
#pracbaza #korposwiat

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bdbcd442164ad747942f67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2