Wpis z mikrobloga

#gownowpis i trochę #przegryw
Jeżdżę sobie autem po Korei bo nudzi mi się,i nagle się poczułem jak w jakieś Polsce albo Ukrainie czy innym tego typu gowno kraju.W Korei te 40 letnie bloki będą niedługo wyburzone i postawią 50 piętrowe apartamentowce a właścicieli tych mieszkań przeniosą pewnie za darmo do nowych budynków albo wykupią ich stare mieszkanie.Ehhh a chłop będzie całe życie #!$%@?ł na własny kąt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@? się tez czuje bo za 2 dni wylatuje i wracam do polski #!$%@? w kołchozie,bo kontrakt w szkole mi się kończy i nie ogarniałem nowej roboty bo nie chciałem iść do jakieś fabryki pracować z ruskimi i innymi uzbekami.I tez z żona mieliśmy dość mieszkania w mieszkaniu gdzie mieści się tylko łóżko,i do tego mieszkania z jakimś #!$%@? brudasem który sprowadził robactwo do budynku.Oby mi się udało wrócić do Korei najpóźniej w listopadzie.Chłop planuje zarejestrować się jako bezrobotny w urzędzie pracy i zrobić C + E za pisowskie pieniądze bo ma dość pracy w janiszexach gdzie nie dają auta służbowego albo telefonu służbowego nie można się doprosić przez tydzień albo jakieś dni próbne praca bez umowy itd.
Pobierz
źródło: comment_1656626530DBwEEDCs3eVNxE3jbl0kXR.jpg
  • 1